Wybrała (aga)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Dziś w godz. 9.00-16.00 pod numerem telefonu 0-800 16 00 16 na opinie i uwagi Czytelników czeka Agnieszka Dziublewska
 • Robert z Zielonej Góry: - Nowy prezes Radia Zachód nie kryje swoich sympatii do LPR. Tymczasem ja, jako słuchacz, nie chcę ani prawicowej ani lewicowej rozgłośni. Chcę po prostu radia z fachowym serwisem informacyjnym i dobrą muzyką. Polityka nie powinna się mieszać do mediów, bo wtedy grozi nam brak obiektywności.

 • Janusz ze Szklarki Radnickiej: - Radny to poważne stanowisko. To absurd, że niektórzy kandydaci nawet nie wiedzieli, że są na listach wyborczych (Heca wyborcza, "GL", 21-22 bm.). Uważam, że osoba, która ma zasiadać w radzie powinna przejść weryfikację. Może wtedy mielibyśmy bardziej kompetentnych ludzi na stanowiskach.

 • Sławek z Gorzowa: - Skończyłem studia i pracowałem jako starszy referent w urzędzie miasta. Straciłem pracę. Urząd pracy zaproponował mi w zamian pracę przy taśmie w fabryce za minimalne wynagrodzenie. Odmówiłem, więc zostałem wyrejestrowany z listy bezrobotnych. Premier Kaczyński ma kolejny powód do dumy. Właśnie dzięki takim przypadkom bezrobocie w kraju spada.

 • Jarek z Zielonej Góry: - Spodobały mi się słowa Donalda Tuska (Pan Bóg jest liberałem, "GL", 21-22 bm.). Twierdzi, że polityki i władzy nie warto zostawiać ludziom nieuczciwym czy agresywnym. Szkoda, że jego słowa nie mogą stać się ustawą. Problem w tym, że politycy z pewnością by jej nie przegłosowali w obawie o własne stołki. W naszym rządzie nieuczciwość i agresja są na porządku dziennym.

 • Beata Drgas: - W weekendowym "Forum Czytelników" Aleksander z Głogowa pyta katechetów i księży, co robią na lekcjach religii. Odpowiadam: wpajamy dzieciom i młodzieży szacunek i uczymy miłości do Boga i ludzi, pokazujemy przykłady i sposoby działania. Tu jednak potrzeba jedności działania domu rodzinnego, środowiska, szkoły. Sami katecheci jednak sobie nie poradzą.

 • Stały Czytelnik: - Oglądałem wczoraj niemiecki program RTL Spigel. Prowadzący program naśmiewał się z porwania polskich celników przez niemiecką załogę statku wycieczkowego. Niemcy w kontrolowaniu Polaków na granicy są skrupulatni, chwilami aż brutalni; ich media odnotowują każdy udaremniony przemyt z Polski. Natomiast nieuczciwość ich obywatela jest co najwyżej powodem do szydzenia z polskich pograniczników. Jestem oburzony!
 • Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Tagi:

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo