(lada)

    Gazeta Lubuska

    Aktualizacja:

    Gazeta Lubuska

    Gorzowianin Robert Błaszkiewicz rzutem na taśmę dogonił prowadzącego od kilku kolejek Andrzeja Madeja z Zielonej Góry i o zwycięstwie zadecydowała dogrywka.
    Ostatni etap Żużlowego Konkursu Sezonu za nami. Najlepsi zarobili dzięki niemu po dziesięć "oczek" do klasyfikacji generalnej. Z grona liderów wylosowaliśmy troje i mamy dla nich nagrody. Edyta Chojnacka-Ignatowicz z Zielonej Góry, Kamil Junke z Łęknicy i Mariusz Narkiewicz z Lubowa dostaną gry komputerowe "Fall", które ufundowała firma Play. W sprawie odbioru wygranych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 0 68 324 88 50.

    Uwaga większości konkursowiczów skupiona była jednak na końcowych wynikach zabawy.
    A te okazały się zaskakujące. Identyczny dorobek graczy na pozycjach pierwszej i drugiej, piątej i szóstej oraz w końcówce czołowej dziesiątki, zmusił nas do przeprowadzenia dogrywki. Wzorem poprzednich lat, podliczyliśmy ilość idealnych trafień na przestrzeni całego sezonu i tym sposobem ustaliliśmy kolejność. Przez najbliższy rok tytułem króla typerów będzie się szczycił Andrzej Madej. Poniżej przedstawiamy pełną klasyfikację finałową:

    1. Andrzej Madej (Zielona Góra) - 172 pkt.
    2. Robert Błaszkiewicz (Gorzów) - 172
    3. Katarzyna Filipkowska (Zielona Góra) - 171
    4. Tomasz Ziółkowski (Zielona Góra) - 169
    5. Anna Voelkel (Zielona Góra) - 166
    6. Piotr Błaszkiewicz (Gorzów) - 166
    7. Krzysztof Terek (Zielona Góra) - 165
    8. Paulina Papińska (Łaz) - 165
    9. Elżbieta Wojtyra (Krosno Odrz.) - 165
    10. Krzysztof Windorpski (Gorzów) - 165

    165
    Przemysław Jóźwiak (Czerwieńsk)

    164
    Artur Fryśny (Zielona Góra)
    Edyta Szmigiel (Zielona Góra)

    163
    Zbigniew Ostrowski (Zielona Góra)
    Danuta Naskręt (Droszków)
    Marcin Kosiec (Zielona Góra)
    Kamil Junke (Łęknica)

    162
    Marian Rozmiarek (Zielona Góra)
    Piotr Kamiński (Zielona Góra)

    161
    Piotr Rozmiarek (Zielona Góra)
    Sławomir Kosiec (Zielona Góra)
    Jan Rozmiarek (Zielona Góra)

    160
    Stanisław Sychowski (Gorzów)
    Alicja Jóźwiak (Przylep)
    Anna Żurek (Zielona Góra)
    Dariusz Wojtyra (Krosno Odrz.)

    159
    Elwira Rozmiarek (Zielona Góra)
    Franciszek Żurek (Zielona Góra)
    Stanisław Hałko (Krosna Odrz.)
    Wiesław Drewicz (Choszczno)

    158
    Malwina Rozmiarek (Zielona Góra)
    Paweł Żurek (Zielona Góra)

    157
    Eugeniusz Baliniak (Nietków)
    Władysław Jaskółka (Gorzów)
    Rafał Makuch (Szprotawa)

    156
    Tomasz Strakowski (Zielona Góra)
    Grzegorz Junke (Łęknica)

    155
    Grzegorz Michalak (Gorzów)
    Karolina Mikołajczak (Zielona Góra)
    Łukasz Kurzawa (Zielona Góra)
    Mirosław Dybowski (Zielona Góra)
    Bogdan Rybicki (Zielona Góra)

    154
    Edward Skołuba (Żagań)
    Mariusz Narkiewicz (Lubów)

    153
    Marcin Wiśniewski (Przylep)
    Mariusz Kuśmierczak (Zielona Góra)
    Grzegorz Szary (Zielona Góra)
    Sylwester Furman (Drzonków)
    Dariusz Antecki (Racula)
    Urszula Junke (Łęknica)
    Wiesław Białowąs (Zielona Góra)

    152
    Kamil Windorpski (Gorzów)

    151
    Ewa Mikołajczak (Zielona Góra)
    Zdzisław Kumor (Kożuchów)
    Teresa Zarzecka (Zielona Góra)
    Mateusz Fabiś (Kopanica)
    Andrzej Berliński (Gorzów)

    150
    Franciszek Budzyński (Racula)
    Katarzyna Kulesza (Zielona Góra)
    Bogumiła Biegańska (Zielona Góra)

    149
    Marcin Senkowski (Zielona Góra)
    Leszek Smoleń (Choszczno)
    Marta Gąsior (Sulechów)
    Sławomir Dittrich (Zielona Góra)
    Adam Mikołajczak (Zielona Góra)
    Bolesław Skrzyński (Głogów)
    Sławomir Zewar (Stary Kisielin)
    Marcin Opala (Zielona Góra)

    148
    Paulina Królik (Przylep)
    Katarzyna Szczecińska (Krosno Odrz.)

    147
    Jan Kurzawa (Zielona Góra)
    Mirosław Czerniak (Zielona Góra)
    Sebastian Pawlik (Zielona Góra)
    Zenon Gąsior (Sulechów)

    146
    Dariusz Budzyński (Racula)
    Jakub Michalak (Gorzów)
    Edward Zarzecki (Zielona Góra)
    Joanna Jakimiszyn (Zielona Góra)
    Elżbieta Berlińska (Gorzów)
    Grzegorz Kucza (Rzepin)

    145
    Ryszard Wlizło (Zielona Góra)
    Krzysztof Bocian (Zielona Góra)
    Andrzej Szary (Zielona Góra)
    Aleksandra Dittrich (Zielona Góra)
    Małgorzata Papińska (Łaz)
    Arkadiusz Szmigiel (Zielona Góra)
    Jolanta Kucza (Rzepin)

    144
    Waldemar Łudzicz (Nowogród Bobrz.)
    Jan Windorpski (Gorzów)
    Janina Windorpska (Gorzów)
    Włodzimierz Przywecki (Zielona Góra)

    143
    Tomasz Biegański (Zielona Góra)
    Jan Milewski (Zielona Góra)
    Magdalena Królik (Przylep)

    142
    Andrzej Kozak (Krosno Odrz.)
    Łukasz Gromanowski (Żary)
    Monika Czepiel (Zielona Góra)
    Karol Gąsior (Sulechów)
    Patryk Madej (Przylep)
    Danuta Korczyńska (Zielona Góra)
    Alan Madej (Przylep)
    Wiesław Nowak (Gorzów)

    141
    Daniel Pałasik (Zielona Góra)
    Kazimierz Świtalski (Kotla)
    Norbert Ziska (Gorzów)
    Rafał Zakrzewski (Żary)
    Bożena Baliniak (Nietków)
    Emil Grabowski (Zielona Góra)
    Bogusław Królik (Przylep)

    140
    Tomasz Ziska (Gorzów)
    Maciej Tokarek (Zielona Góra)

    139
    Przemysław Kulesza (Zielona Góra)
    Maciej Opala (Zielona Góra)
    Edyta Chojnacka-Ignatowicz (Zielona Góra)
    Robert Szczeciński (Krosno Odrz.)

    138
    Agnieszka Łudzicz (Nowogród Bobrz.)
    Edward Kozaczyński (Zielona Góra)
    Tomasz Milewski (Zielona Góra)
    Halina Królik (Przylep)
    Teresa Bąk (Rzepin)
    Małgorzata Cicha (Gorzów)

    137
    Artur Czernicki (Urzuty)
    Tadeusz Michalski (Gorzów)
    Marek Papiński (Łaz)
    Edward Papiński (Łaz)
    Damian Berliński (Gorzów)

    136
    Marcin Piskorz (Zielona Góra)
    Edward Kukotko (Zbąszynek)
    Anna Ciecierska (Wilkanowo)
    Wiesław Klimowski (Zielona Góra)
    Bogdan Cukiernik (Zielona Góra)

    135
    Przemysław Kowalski (Myślibórz)
    Tadeusz Milewski (Zielona Góra)

    134
    Janusz Żmuda (Stary Kisielin)
    Arkadiusz Ciecierski (Wilkanowo)
    Longin Błaszkiewicz (Gorzów)
    Arkadiusz Naskręt (Droszków)
    Romuald Ignatowicz (Zielona Góra)
    Artur Hałuszczak (Kopanica)
    Zenon Cichy (Gorzów)
    Kamila Krysztofowicz (Gorzów)

    133
    Karol Romel (Gorzów)
    Wojciech Reslerowski (Zielona Góra)
    Andrzej Bocian (Zielona Góra)
    Krzysztof Pawlik (Zielona Góra)
    Mirosław Kulesza (Zielona Góra)
    Zygmunt Zawistowski (Ściechówek)

    132
    Sebastian Baliniak (Nietków)
    Krzysztof Ziska (Gorzów)
    Sylwia Kuźnik (Zielona Góra)
    Sebastian Rybicki (Zielona Góra)
    Marianna Papińska (Łaz)
    Grzegorz Paprocki (Gronów)
    Adam Lipiński (Zielona Góra)

    131
    Anna Wlizło (Zielona Góra)
    Katarzyna Budzyńska (Racula)
    Przemysław Trubiłowicz (Zielona Góra)

    130
    Wojciech Naskręt (Droszków)
    Roman Puchaczewski (Zielona Góra)
    Tomasz Buszta (Nowa Sól)

    129
    Roman Senkowski (Zielona Góra)
    Michał Senkowski (Zielona Góra)
    Henryk Naskręt (Droszków)
    Piotr Pikuła (Gorzów)
    Zdzisław Pawlisz (Witnica)
    Radosław Kowalik (Zielona Góra)
    Witold Wiśniewski (Przylep)
    Tomasz Adamczak (Zielona Góra)
    Marek Albrecht (Gorzów)
    Łukasz Cichy (Gorzów)

    128
    Daniel Korczyński (Zielona Góra)
    Leszek Bąk (Rzepin)

    127
    Michał Górski (Kożuchów)
    Andrzej Opala (Zielona Góra)
    Łukasz Krysztofowicz (Gorzów)

    126
    Aleksander Nisztuk (Zielona Góra)
    Przemysław Cukiernik (Zielona Góra)
    Dariusz Fornal (Zielona Góra)
    Bogdan Łuksa (Zielona Góra)

    125
    Marek Kozaczyński (Zielona Góra)

    124
    Elżbieta Mosiniak-Drewicz (Choszczno)
    Janusz Hauke (Zielona Góra)
    Stanisław Korczyński (Zielona Góra)

    123
    Piotr Czabanowski (Droszków)
    Aneta Kiejnich (Sucha)
    Łukasz Kukotko (Zielona Góra)

    122
    Krystyna Cukierska (Wolimirzyce)
    Paweł Weimann (Nowe Kramsko)

    121
    Jerzy Piskorz (Zielona Góra)
    Marian Biegański (Zielona Góra)

    120
    Magdalena Bryl (Szprotawa)
    Józef Rozmiarek (Zielona Góra)
    Andrzej Reslerowski (Zielona Góra)
    Katarzyna Fornal (Zielona Góra)

    119
    Piotr Orzechowski (Łagów)
    Marcin Czabanowski (Droszków)
    Monika Orłowska (Gorzów)

    118
    Ryszard Cukierski (Wolimierzyce)
    Dorota Kulesza (Zielona Góra)
    Edyta Szymko (Zielona Góra)

    117
    Leokadia Kozaczyńska (Zielona Góra)
    Mateusz Kuźnik (Zielona Góra)

    116
    Krystyna Piskorz (Zielona Góra)
    Stanisław Czabanowski (Droszków)
    Magdalena Kaczyńska (Żary)
    Stanisław Zep (Żary)

    115
    Michał Korycki (Zielona Góra)
    Wacław Zychla (Żary)
    Agnieszka Fornal (Zielona Góra)
    Agnieszka Cicha (Gorzów)

    114
    Bartłomiej Jóźwiak (Czerwieńsk)
    Anna Kowalska (Zielona Góra)
    Stefania Czabanowska (Droszków)
    Piotr Kocieł (Zielona Góra)
    Anna Korycka (Zielona Góra)
    Ignacy Kulczycki (Nowogród Bobrz.)
    Andrzej Korycki (Żary)

    113
    Artur Sowa (Racula)
    Grzegorz Wyszkowski (Zielona Góra)
    Maria Rybicka (Zielona Góra)
    Leszek Bakusiewicz (Nowa Sól)
    Zbigniew Dittrich (Zielona Góra)

    112
    Grzegorz Ignatowicz (Zielona Góra)
    Arkadiusz Rybicki (Zielona Góra)
    Damian Jacyno (Zielona Góra)

    111
    Stefan Kowalik (Zielona Góra)

    110
    Jan Kordylewicz (Głogów)
    Agata Piskorz (Zielona Góra)

    109
    Zbigniew Dreher (Murzynowo)
    Dominik Biernat (Żary)
    Viktoria Jacyno (Zielona Góra)

    108
    Grzegorz Niemiec (Zielona Góra)

    107
    Józef Szwal (Budachów)
    Klaudia Jacyno (Zielona Góra)
    Stefan Orłowski (Gorzów)

    106
    Hanna Wiśniewska (Przylep)
    Teresa Jarmołowicz (Zielona Góra)
    Marcin Kamiński (Zielona Góra)

    105
    Maciej Żmuda (Stary Kisielin)
    Paweł Klein (Zielona Góra)

    103
    Marta Mrozek (Czerwieńsk)
    Witold Kamiński (Zielona Góra)
    Zofia Kulesza (Zielona Góra)
    Jadwiga Czwartos (Gorzów)

    102
    Ewelina Papińska (Łaz)

    101
    Dariusz Szałaj (Zielona Góra)
    Jacek Brenskott (Zielona Góra)

    99
    Joanna Szwak (Czerwieńsk)
    Teresa Wiśniewska (Przylep)

    98
    Waldemar Klein (Zielona Góra)
    Czesław Sokołowski (Zielona Góra)

    97
    Roman Szymczak (Krosno Odrz.)

    96
    Jan Pawłowski (Żary)

    94
    Sandra Jacyno (Zielona Góra)

    92
    Grażyna Klein (Zielona Góra)

    90
    Joanna Miśta (Zielona Góra)
    Mateusz Rybicki (Zielona Góra)
    Artur Kozaczyński (Zielona Góra)

    89
    Michał Dekiert (Kłodawa)
    Paweł Fusik (Wymiarki)
    Helena Orłowska (Gorzów)
    Krystyna Cicha (Gorzów)

    88
    Olga Dreher (Murzynowo)
    Marcin Królik (Zielina Góra)

    87
    Damian Klein (Zielona Góra)
    Dariusz Ruszkowski (Zielona Góra)

    85
    Zbigniew Korycinski (Zielona Góra)
    Magdalena Kozaczyńska (Zielona Góra)

    83
    Dariusz Kurzawa (Zielona Góra)
    Paweł Kowalik (Zielona Góra)

    82
    Lidia Urbańska (Gronów)
    Henryk Jacyno (Zielona Góra)

    81
    Lubomir Garbowski (Zielona Góra)

    80
    Rafał Mińczuk (Gorzów)
    Władysław Kmiciewicz (Zielona Góra)

    79
    Michał Romel (Gorzów)

    78
    Krzysztof Ostrowski (Zielona Góra)

    77
    Maciej Szpigun (Zielona Góra)

    76
    Katarzyna Banasik (Zielona Góra)
    Andrzej Olkowski (Zielona Góra)

    75
    Grzegorz Karyś (Zielona Góra)
    Dawid Jarmołowicz (Zielona Góra)

    74
    Przemysław Pokacki (Gorzów)
    Zdzisław Wojciechowski (Gorzów)

    73
    Jan Garczarek (Zbąszynek)
    Zygmunt Macina (Zielona Góra)
    Zofia Wlizło (Zielona Góra)
    Mikołaj Białoszyński (Zielona Góra)

    72
    Paweł Ziółkowski (Zielona Góra)
    Zdzisław Kowalczyk (Żary)

    71
    Piotr Mokras (Zielona Góra)
    Roman Klimek (Zielona Góra)

    70
    Marek Macina (Zielona Góra)
    Leokadia Zawadzka (Zielona Góra)
    Ryszard Czarniecki (Zielona Góra)
    Elżbieta Korycinska (Cibórz)

    69
    Paweł Strzelczyk (Żary)
    Dominik Lasocki (Zielona Góra)
    Rafał Jacyno (Zielona Góra)

    68
    Krzysztof Jakś (Gorzów)
    Sławomir Jarmołowicz (Zielona Góra)

    67
    Jan Karyś (Zielona Góra)
    Mateusz Szopa (Klenica)

    65
    Ryszard Wiśniewski (Zielona Góra)
    Konrad Kozłowski (Sulechów)
    Anna Rewińska (Zielona Góra)

    64
    Arkadiusz Zgódka (Zielona Góra)
    Stanisław Podpora (Bytom Odrz.)
    Anna Podpora (Bytom Odrz.)
    Grzegorz Strzelczyk (Żary)

    63
    Krystyna Wiśniewska (Zielona Góra)
    Zdzisława Zgódka (Zielona Góra)
    Marcin Lisiecki (Świdnica)

    61
    Arkadiusz Rycej (Zielona Góra)

    60
    Mariusz Łoza (Nowy Kisielin)
    Teresa Łaszczotka (Nowy Kisielin)
    Damian Laska (Łężyca)
    Krzysztof Świątczak (Zielona Góra)
    Szymon Garczarek (Zbąszynek)
    Helena Pawłowska (Zielona Góra)
    Krzysztof Kałużny (Nowe Miasteczko)
    Tomasz Kowalczyk (Żary)

    59
    Mateusz Jach (Gorzów)
    Alicja Klimek (Zielona Góra)
    Mariusz Bury (Zielona Góra)

    58
    Zdzisław Łoza (Przytok)
    Jacek Łaszczotka (Nowy Kisielin)

    57
    Przemysław Lewandowski (Łubianka)
    Grzegorz Wandasiewicz (Krosno Odrz.)
    Romuald Mazak (Nowe Miasteczko)
    Artur Zgódka (Zielona Góra)
    Edward Lasocki (Zielona Góra)
    Ryszard Marszewski (Gorzów)
    Wacław Pawłowski (Zielona Góra)
    Jacek Ogrodnik (Zielona Góra)

    56
    Stanisław Rosół (Szprotawa)
    Edward Lipowski (Sulechów)
    Łukasz Michalski (Zielona Góra)
    Remigiusz Wiśniewski (Zielona Góra)

    55
    Adam Szmytowski (Wikanowo)
    Sebastian Długosz (Zielona Góra)
    Beata Baran (Zielona Góra)

    54
    Leszek Zgódka (Zielona Góra)
    Marcin Wysocki (Świdnica)
    Marcin Rosak (Zielona Góra)
    Michał Rybak (Zielona Góra)
    Anna Rybak (Zielona Góra)

    53
    Michał Szmytowski (Wilkanowo)
    Mariusz Lasocki (Zielona Góra)
    Adrian Mokras (Zielona Góra)

    52
    Paweł Fedorski (Trzciel)
    Piotr Gil (Zielona Góra)
    Bartek Horbaczewski (Gorzów)
    Paweł Radoń (Zielona Góra)

    51
    Wioletta Szakoła (Żary)
    Dawid Grabski (Zielona Góra)
    Dariusz Chodor (Zielona Góra)

    50
    Damian Wołejko (Zielona Góra)
    Julian Żurowski (Zielona Góra)
    Waldemar Glinka (Niedoradz)
    Jarosław Szakoła (Żary)
    Piotr Śmigielski (Zielona Góra)
    Marcin Łaszczotka (Nowy Kisielin)
    Andrzej Długosz (Zielona Góra)

    49
    Bogdan Chanko (Zielona Góra)
    Emil Adamczuk (Międzyrzecz)
    Piotr Rudomina (Różanki)
    Małgorzata Białoszyńska (Zielona Góra)

    48
    Marcin Wołoszyn (Konotop)
    Agnieszka Długosz (Zielona Góra)
    Rafał Bujak (Gronów)

    47
    Bartosz Chmielak (Zielona Góra)
    Rafał Drapikowski (Gronów)
    Grzegorz Albrecht (Gorzów)

    45
    Dariusz Szymko (Zielona Góra)

    44
    Leszek Mokras (Zielona Góra)
    Ewa Pieles (Gorzów)
    Anna Długosz (Zielona Góra)

    43
    Adam Rosak (Zielona Góra)
    Krystyna Jakubowska-Olkowska (Zielona Góra)

    42
    Zygmunt Grabski (Zielona Góra)
    Monika Wiśniewska (Zielona Góra)
    Arkadiusz Glinka (Zielona Góra)

    41
    Katarzyna Matusiak (Niedoradz)
    Mariusz Piasecki (Przylep)
    Janusz Żurowski (Zielona Góra)
    Anna Gąsior (Sulechów)

    40
    Mirosława Długosz (Zielona Góra)
    Małgorzata Jóźwiak (Czerwieńsk)

    39
    Jacek Ostrowski (Zabór)
    Piotr Ochremczuk (Zielona Góra)
    Marek Popiak (Zielona Góra)
    Arkadiusz Półtorak (Gorzów)

    38
    Małgorzata Kozłowska (Zielona Góra)
    Agnieszka Jarmołowicz (Zielona Góra)

    37
    Jacek Dobija (Zielona Góra)
    Wojciech Śniedziewski (Zielona Góra)
    Artur Żurowski (Zielona Góra)
    Michał Pikuła (Wojcieszyce)
    Andrzej Szukała (Zielona Góra)
    Wanda Długosz (Zielona Góra)
    Jerzy Jakubowski (Zielona Góra)

    36
    Arkadiusz Byra (Zielona Góra)
    Marta Walków (Nowe Miasteczko)
    Tomasz Gil (Zielona Góra)
    Łukasz Tadeusz (Gorzów)

    35
    Arkadiusz Kirchner (Nowa Sól)
    Piotr Obrał (Zielona Góra)
    Przemysław Kozłowski (Zielona Góra)

    34
    Adrian Stefaniak (Zielona Góra)

    33
    Ireneusz Wojciuszkiewicz (Zielona Góra)
    Rafał Broszko (Zielona Góra)
    Marzena Zewar (Zielona Góra)
    Maria Garbowska (Zielona Góra)

    32
    Marek Stefaniak (Zielona Góra)
    Mateusz Urbaniak (Drezdenko)
    Robert Matuszak (Gorzów)

    31
    Józef Szczepaniak (Zielona Góra)
    Bartosz Kozłowski (Zielona Góra)

    30
    Wojciech Dobija (Zielona Góra)
    Monika Orzechowska (Łagów)
    Ewa Papińska (Łaz)

    29
    Łukasz Szkudlarek (Stary Kisielin)
    Marta Wojciechowicz (Gorzów)
    Adam Zmelty (Gorzów)
    Grzegorz Wrzosek (Gorzów)

    28
    Krzysztof Karyś (Zielona Góra)
    Anna Moder (Zielona Góra)
    Florian Siemianowski (Żary)
    Bartłomiej Piątek (Zielona Góra)
    Dawid Biernat (Żary)

    27
    Andrzej Reimann (Zielona Góra)
    Łukasz Czapliński (Gorzów Wlkp.)
    Tadeusz Walków (Brzeźnica)
    Jarosław Walków (Brzeźnica)
    Mateusz Lisowski (Zielona Góra)

    26
    Katarzyna Przyczyna (Zielona Góra)
    Klaudia Siemianowska (Żary)
    Maciej Fortuna (Zielona Góra)
    Robert Szczepański (Zielona Góra)
    Paweł Borkowski (Sulechów)
    Aleksandra Szara (Zielona Góra)

    25
    Danuta Moder (Zielona Góra)
    Krzysztof Kuczyński (Nowa Sól)
    Mieczysław Januchowski (Rzepin)
    Mirosław Młynarczyk (Racula)
    Piotr Janczewski (Gorzów)

    24
    Józef Moder (Zielona Góra)
    Waldemar Piątek (Zielona Góra)

    23
    Jan Hałun (Gorzów)
    Damian Błażejczak (Zielona Góra)

    22
    Marcin Wrzawiński (Zielona Góra)
    Bogusław Parys (Gorzów)
    Kamil Wojciuszkiewicz (Zielona Góra)
    Michał Piątek (Zielona Góra)
    Wenanty Błażejczak (Zielona Góra)

    20
    Czesław Hałun (Gorzów)
    Marek Klimek (Zielona Góra)
    Jacek Ratajczak (Zielona Góra)
    Tomasz Janczewski (Gorzów)
    Dariusz Fediuk (Zielona Góra)

    19
    Paweł Żmijak (Żupowo)
    Radosław Łuszczyk (Swarzynice)

    18
    Michał Kollat (Zielona Góra)
    Piotr Szczepaniak (Zielona Góra)

    17
    Magdalena Pastuszka (Zielona Góra)
    Łukasz Raźny (Gorzów)

    16
    Wiesława Kobierska (Zielona Góra)
    Mirosław Niezgódka (Zielona Góra)
    Jacek Dubisz (Żary)

    15
    Adam Graczyk (Zielona Góra)
    Robert Jacyno (Zielona Góra)
    Andrzej Pięt (Zielona Góra)
    Remigiusz Glinka (Zielona Góra)
    Krzysztof Kurzawa (Zielona Góra)

    14
    Paweł Parys (Gorzów)
    Katarzyna Szeraj (Gorzów)
    Paulina Bocian (Zielona Góra)
    Katarzyna Jakś (Gorzów)

    13
    Jacek Łuszcz (Nowa Sól)
    Marcin Kaczor (Zielona Góra)
    Sławomir Wawrzyniak (Zielona Góra)
    Jacek Wawryniuk (Gorzów)
    Krzysztof Fortuna (Zielona Góra)
    Martyna Błażejczak (Zielona Góra)
    Krystian Janusz (Sulechów)
    Jadwiga Naskręt (Droszków)
    Jolanta Hauke (Zielona Góra)

    12
    Leszek Gurban (Nowa Sól)
    Jarosław Kotowski (Zielona Góra)
    Marcin Szczepański (Zielona Góra)
    Łukasz Marciniak (Racula)

    11
    Jarosław Bednarz (Jasień)
    Rafał Rudnicki (Zielona Góra)
    Krystyna Mokras (Zielona Góra)
    Artur Frank (Sulechów)

    10
    Tomasz Walczak (Zielona Góra)
    Jarosław Kościuk (Zielona Góra)
    Marta Nowak (Gorzów)
    Jadwiga Jacyno (Zielona Góra)
    Piotr Kuźnik (Zielona Góra)

    9
    Jakub Monczak (Zielona Góra)
    Krystian Olkowski (Zielona Góra)
    Roman Jankowiak (Zielona Góra)
    Zbigniew Lisowski (Zielona Góra)
    Marzena Świerczyńska (Gorzów)

    8
    Daria Szymko (Zielona Góra)
    Bożena Rycej (Zielona Góra)
    Janusz Klimek (Zielona Góra)
    Kazimierz Błażejczak (Zielona Góra)

    7
    Wiktoria Płóciennik (Zielona Góra)
    Jolanta Kowalewska (Gorzów)
    Małgorzata Jabłonowska (Zielona Góra)
    Jan Graczyk (Zielona Góra)
    Krzysztof Magiełda (Zielona Góra)
    Aneta Kleinich (Sucha)
    Piotr Napierała (Bogdaniec)

    6
    Marian Bednarz (Jasień)
    Rafał Urbaniak (Drzonów)
    Elżbieta Ligucka (Nowa Sól)
    Zbigniew Woźniak (Gorzów)
    Adrian Kaczyński (Żary)
    Andrzej Sołtysiak (Zielona Góra)
    Emil Gorowy (Świebodzin)

    5
    Lech Kaczyński (Przylep)
    Jadwiga Żurowska (Zielona Góra)
    Jan Wojtyła (Droszków)
    Paweł Krystians (Zielona Góra)
    Teresa Fesz (Zielona Góra)
    Bogusław Wandasiewicz (Myślibórz)
    Maciej Januchowski (Zielona Góra)
    Jarosław Kacała (Zielona Góra)
    Robert Mucharski (Gorzów)
    Irena Bednarz (Jasień)
    Adrian Porowski (Gorzów)
    Dawid Bykowski (Zielona Góra)
    Danuta Pilarska (Zielona Góra)

    4
    Jacek Opala (Zielona Góra)
    Maciej Zawadzki (Zielona Góra)

    3
    Artur Bujnowski (Zielona Góra)
    Agnieszka Wysocka (Świdnica)
    Grażyna Wojtyła (Droszków)
    Jadwiga Fediuk (Zielona Góra)
    Jan Socała (Zielona Góra)
    Kamil Kołodziejak (Gorzów)
    Krzysztof Kulas (Poznań)
    Henryk Orlik (Gorzów)
    Daniel Klimek (Zielona Góra)
    Marcin Ogrodnik (Zielona Góra)
    Ewelina Świerczyńska (Gorzów)
    Daniel Fryśny (Zielona Góra)
    Bożena Szymczak (Krosno Odrz.)

    1
    Halina Walków (Brzeźnica)
    Arkadius Zaremba (Skwierzyna)
    Mariusz Gacek (Zielona Góra)
    Marcin Pastuszka (Zielona Góra)
    Jerzy Żurowski (Zielona Góra)
    Katarzyna Plaszczyk

    1
    Robert Kobryń (Zielona Góra)
    Alicja Szałaj (Zielona Góra)
    Szymon Płóciennik (Zielona Góra)
    Łukasz Kozłowski (Bogdaniec)
    Michał Faściszewski (Gorzów)
    Monika Reslerowska (Zielona Góra)

    0
    Wojciech Glinka (Wielobłota)

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Nasze akcje

    Wideo