(mb)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  W sobotę w godz. 9.00-12.00 pod numerem telefonu 0-800 16 00 16 na uwagi i opinie Czytelników czeka Marta Walczak
 • Kazimierz z Zielonej Góry: - Media ciągle informują o tym, że w firmach brak fachowców. To nie jest prawda. Sprawdziła to moja żona, która jest wysokiej klasy analitykiem bankowym. Bardzo długo nie mogła znaleźć pracy. Firmy chcą zatrudniać tylko ludzi młodych, a nie tych po 50. roku życia. Młodemu pracownikowi można zaoferować 700 zł pensji. Nie ma co się dziwić, że wyjeżdżają z kraju.

 • Jan ze Skwierzyny: - Zdenerwowałem się, gdy przeczytałem, że kobiecie, której amputowano stopę, lekarz orzecznik ZUS zaproponował rentę na zaledwie pół roku. Dopiero komisja lekarska przyznała jej świadczenia na stałe (Ma rentę na stałe, "GL" z 6 bm.). Wynika z tego, że lekarze orzecznicy są bezkarni i bardzo często bezduszni.

 • Czytelnik z Brójec: - Nie wiem, jak to możliwe, że w Polsce brakuje węgla. Przecież zawsze mieliśmy go dużo. Co się z nim stało? Jak można było doprowadzić do takiej sytuacji? (Znów droższy węgiel, "GL" z 6 bm.). To niewyobrażalne, żeby za tonę węgla płacić ponad 500 zł. To więcej niż wynosi moja renta.

 • Aniela G. z Gorzowa: - Tyle remontuje się ulic, nie tylko w Gorzowie. Czasami jednak nie trzeba wiele pieniędzy, aby poprawić stan dróg w mieście. Namawiam służby drogowe do przyjrzenia się stanowi studzienek kanalizacyjnych. Wiele z nich jest źle osadzonych. Hałasują, gdy najeżdżają na nie koła aut. Wystarczy je poprawić, aby ulżyć mieszkańcom kamienic położonych przy ruchliwych ulicach.

 • Jan z Zielonej Góry: - Po przeczytaniu artykułu o mężczyźnie źle potraktowanym przez pogotowie i policję (Żarty w karetce z bolesnym finałem, "GL" z 6 bm.), chcę stanąć w obronie pogotowia ratunkowego w Zielonej Górze. Nie tak dawno zasłabłem w hipermarkecie Auchan. Pierwszej pomocy udzieliły mi panie z tamtejszej apteki. Wezwana karetka przyjechała bardzo szybko i bardzo fachowo się mną zaopiekowali ratownicy. Zawieźli do szpitala. To dopiero do oddziału ratownictwa w zielonogórskim szpitalu można mieć pretensje.
 • Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Tagi:

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo