(beta)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Dziś w godz. 9.00 - 16.00 pod numerem telefonu 0-800 16 00 16 na opinie i uwagi Czytelników czeka Tatiana Mikułko
 • Pacjentka: - Byłam w prywatnej przychodni. Nie dosyć, że doktor się spóźnił to jeszcze był bardzo nieuprzejmy. Gdy weszłam do gabinetu, nawet nie odpowiedział mi "dzień dobry". Wydaję dużo pieniędzy na takie wizyty, a jestem traktowana jak intruz, a nie pacjent.

 • Stała Czytelniczka: - Niedawno zdałam egzamin na prawo jazdy. Mam mały osobowy samochód, ale gdy słyszę o lawinie wypadków na drogach boję się wyciągać auto z garażu (Postrach drogowy, "GL" z 4 bm.). Kierowcy ciężarówek powinni wziąć pod uwagę niedoświadczonych kierowców, bo w trasie ani nie zwracają uwagi na samochody osobowe, ani nie przestrzegają przepisów.

 • Katarzyna M. z Babimostu: - Popieram zdanie Janiny Karczewskiej z Forum z 4 bm. Świadectwa dojrzałości z tak słabymi ocenami, jak chce minister edukacji Roman Giertych nie powinny być w ogóle honorowane. Ten egzamin przecież można powtórzyć. Młodzież jest trudna w zachowaniu i nie ma autorytetów. Jeśli do tego przestanie się uczyć i wymagać od siebie, w przyszłości polskie społeczeństwo będzie bez wartości.

 • Adrian ze Słubic: - To śmieszne. Teraz PiS oskarża telewizję TVN, że jest orężem medialnym Platformy Obywatelskiej i że jej sekretarz programowy Milan Subotić współpracował z WSI (Atak na telewizję, "GL" z 4 bm.). Wydaje mi się, że nasza rządząca partia już nie ma czym oczernić swoich przeciwników, a na media denerwuje się, że przekazują prawdę i szuka dziury w całym.

 • Stały Czytelnik z Brójec: - Większość społeczeństwa narzeka na aktualny rząd i to, że partie cały czas się między sobą kłócą. Szkoda tylko, że wyborcy nie pomyśleli zanim poszli do urn, na kogo głosują i czego można się spodziewać po obiecankach PiS-u.

 • Działkowicz z Jasienia: - Po prywatyzacji działek nie będzie mnie stać na jej utrzymanie (Spór o ogrody, "GL" z 4 bm.). Opłata z altanę i inne opłaty wyniosą bardzo dużo. Większość działkowiczów to emeryci, których nie będą mogli sobie pozwolić na ich utrzymanie.

 • Czytelniczka z Gubina: - Poszłam się dowiedzieć do urzędu pracy, czy syn po średniej szkole może odbyć staż. Urzędniczka potraktowała mnie jak intruza, nie udzieliła mi żadnej informacji, bo powiedziała, aby syn przyszedł sam. Jestem matką i też chciałbym.
 • Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Tagi:

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo