(adz)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Dziś w godz. 9.00-16.00 pod numerem telefonu 0-800 16 00 16 na uwagi i opinie Czytelników czeka Artur Matyszczyk
 • Roman z Jeleniowa: - Jeżeli w naszym kraju nic się nie zmieni, to możemy obawiać się podobnych wydarzeń jak na Węgrzech (Kłamali przez dwa lata, "GL" z 20 bm.). Młodzi ludzie uciekają z kraju, bo rząd nie zapewnia im godziwych warunków do życia. Polacy są zdolni, ale brak im dobrego gospodarza, kogoś, kto będzie mądrze rządził. To muszą być ludzie, którzy wiedzą, czym jest ciężka praca i rozumieją potrzeby społeczeństwa.
  Czytaj też na str. 9

 • Czytelnik z Gubina: - Nie ma co się zastanawiać, kto prowadził samochód (Czy za kierownicą siedział kursant?, "GL" z 20 bm.). Za zbyt szybką jazdę odpowiedzialny jest instruktor. To on powinien uczyć, jak jeździć przepisowo, a nie pozwalać na brawurę. Jeśli takie sytuacje się zdarzają, to trudno się dziwić, że mamy złych kierowców.

 • Zielonogórzanin: - Kolejny wypadek z udziałem tira (Odpowie za śmierć, "GL" z 20 bm.). Na ulicach jest tłoczno, a tory kolejowe są mało używane. Byłoby bezpieczniej na drogach, gdyby towary były przewożone w wagonach.

 • Wiesław Grobel: - Zgadzam się ze Sławomirem R., że wyrok jest niesprawiedliwy (Sąd jeszcze raz, "GL" z 19 bm.) Tylko ja uważam, że powinien być wyższy, z karą więzienia i dożywotnim odebraniem prawa jazdy.

 • Danuta Wszoła-Michta: - Obietnice wyborcze nie są dla mnie ważne. Obiecywać można dużo, ale później często się o tym zapomina. Podoba mi się wypowiedź Wadima Tyszkiewicza (Chcesz wygrać? To kosztuje!, "GL" z 20 bm.) Ważniejsze są starania o budowę fabryki niż plakaty z pięknymi hasłami, na które wydaje się dużo pieniędzy.

 • Zielonogórzanka: - Sprawdzanie majątków policjantów powinno należeć do komendantów, a nie być sprawą publiczną (Majątki policjantów trafią pod lupę, "GL" z 19 bm.). Według mnie, wymaganie oświadczeń majątkowych od ludzi, którzy nas bronią, jest dla nich poniżające.

 • Wojtek z Zielonej Góry: - Bulwersuje mnie, że ludzie nie rozumieją problemów osób niepełnosprawnych. Na parkingach przed supermarketami miejsca dla nich przeznaczone, są w 90 proc. zajęte przez samochody osób sprawnych. Naprawdę ciężko się nam poruszać, a zdrowi jeszcze bardziej nam to utrudniają.
 • Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Tagi:

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo