(ryn)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Wczoraj stanowisko zastępcy komendanta lubuskiej policji stracił Zygmunt Magniewski. Od dziś jest do dyspozycji komendanta głównego.
  - Na razie na jego stanowisko nie ma nikogo innego i nie wiadomo, kiedy będzie - powiedziała wczoraj "GL" rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Agata Sałatka.
  Magniewski wstąpił do milicji 1 lipca 1982 r. Zaczął pracę w Słubicach. Przeszedł przez wszystkie szczeble od referenta do kierownika sekcji. Był komendantem w Słubicach, zastępcą komendanta w gorzowskiej komendzie, komendantem w Nowej Soli i Zielonej Górze, a od 1 czerwca 2005 r.
  zastępcą komendanta lubuskiego w Gorzowie. Dlaczego musiał odejść? - Każdy nowy komendant (od kilku tygodni szefem komendy wojewódzkiej w Gorzowie jest Lech Biernat - dop. red.) dobiera sobie ludzi, tak też było w tym wypadku. Nie ma w tej decyzji podtekstów politycznych - tłumaczy Andrzej Kulesza z zespołu prasowego KWP.
  Magniewski od dziś jest do dyspozycji komendanta głównego. To normalna procedura w takich przypadkach. Mówi, że zostanie w policji. - Nie mam do nikogo żalu, sam też dobierałem sobie współpracowników według uznania. To normalne w policji - powiedział "GL".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Tagi:

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo