Jesteś tu: Strona główna Tagi

konkurs recytatorski

  • Laureatki festiwalu piosenki dziecięcej i młodzieżowej będą reprezentować Pszczew podczas podobnych przeglądów w Międzyrzeczu i w Przytocznej.

    Międzyrzecz 27.03.2014

    Recytowali i śpiewali aż miło było słuchać

    W Pszczewie odbyły się gminne eliminacje konkursu recytatorskiego oraz przeglądów piosenki dziecięcej i młodzieżowej. Ich laureaci wystąpią na imprezach powiatowych w Międzyrzeczu i Przytocznej.

  • We wtorek w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury odbędą się powiatowe prezentacje 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

    Międzyrzecz 24.03.2014

    Międzyrzecz: Recytatorzy staną w szranki

    We wtorek w Międzyrzeckim Ośrodku Kultury odbędą się powiatowe prezentacje 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Wystartują w nich uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i dorośli.

  • W Przytocznej odbyły się eliminacje Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Laureaci będą reprezentować gminę podczas etapu powiatowego, który ma się odbyć w Międzyrzeczu.

    Międzyrzecz 13.03.2014

    Mamy mistrzów recytacji!

    W Przytocznej odbyły się eliminacje Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Laureaci będą reprezentować gminę podczas etapu powiatowego, który ma się odbyć w Międzyrzeczu.

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Czytaj nas w wielu wersjach
Brak ankiety.

Informacje z Twojego powiatu

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt w/s prenumeraty »

Zadzwoń 0 800 16 00 16 lub 68 324 30 66

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Gazeta Lubuska jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gazetalubuska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.