pogoda
Jesteś tu: Strona główna Przystanek Woodstock Artykuł

Woodstock Rozkład jazdy PKP

Autor:

Zobacz woodstockowy rozkład jazdy PKP.

Zobacz woodstockowy rozkład jazdy PKP. (fot. fot. Jakub Pikulik / archiwum)

Tu znajdziesz rozkład jazdy pociągów, które przywiozą i odwiozą uczestników Przystanku Woodstock 2014. Kostrzyn już czeka na woodstockowiczów!

Tu znajdziesz rozkład pociągów PKP PLK na Przystanek Woodstock 2014: Przystanek Woodstock 2014 - rozkład jazdy pociągów PKP

Niektórzy twierdzą, że aby do końca poznać atmosferę Przystanku Woodstock, trzeba na niego przyjechać pociągiem. Przewozy Regionalne jak co roku przygotowały specjalne pociągi, którymi dotrzecie na Przystanek Woodstock 2014. Mamy już ich oficjalny rozkład jazdy oraz ceny biletów. Kolej przygotowała 104 specjalne pociągi, które zatrzymają się w 104 miejscowościach. Wszystkie specjalne składy będą miały nazwę musicREGIO. Cennik biletów znajdziecie na zdjęciu przy tym artykule. Ceny będą zależały od odległości, jaką macie do pokonania do Kostrzyna nad Odrą.

Zobacz też Wszystkie informacje o Przystanku Woodstock 2014: Przystanek Woodstock 2014 - program, koncerty, goście

Pierwsze pociągi wyruszą do Kostrzyna 28 lipca, zaś najwięcej składów wyjedzie z miasta w niedzielę, 3 sierpnia, czyli dzień po zakończeniu Przystanku Woodstock 2014. Pierwsze z pociągów powrotnych ruszą już nad ranem, zaraz po koncercie zespołu Manu Chao. Przewozy Regionalne uruchomią też pociągi "Szczecin Express” i "Poznań/Woodstock Express”. Podobnie jak w poprzednich latach dworce w Szczecinie i Poznaniu będą głównymi punktami przesiadkowymi przed podróżą do Kostrzyna. W czasie trwania Przystanku Woodstock 2014 kolej uruchomi też dodatkowe składy na trasie Kostrzyn-Gorzów-Krzyż. Będą też pociągi do Zielonej Góry, Szczecina i Poznania. Odjadą 1 lipca po północy tak, żeby umożliwić wygodny powrót do domów po zakończeniu koncertu Budki Suflera. Organizatorzy spodziewają się, że właśnie na ten występ może przyjechać bardzo wielu fanów.

Czytaj więcej o:
  • pkp gorzów
  • pkp woodstock 2014
  • rozkład jazdy pkp kostrzyn
  • rozkład jazdy pkp na woodstock 2014
  • rozkład jazdy pkp wrocław kostrzyn
  • rozkład pkp woodstock
  • woodstock 2014 pkp
  • woodstock 2014 pkp lublin
  • woodstock pkp rozkład
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Odliczamy!

Odliczamy!

Mapa Woodstocku

mapa
Polecamy

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015