Będzie areszt dla szefów SKOK-u Wołomin? czytaj więcej »

WYNIKI PLEBISCYTU

Lekarz rodzinny:
Krzysztof Rokicki (37), Zielona Góra - 2.753

Lekarz specjalista:
Bartosz Kudliński (406), Zielona Góra - 3.573

Przyjazny oddział:
Oddział Noworodkowy z Pododdziałem Intensywnej Terapii i Patologii Noworodka Szpitala Wojewódzkiego SP ZOZ im. K. Marcinkowskiego w Zielonej Górze - 2.124

OSTATECZNE WYNIKI KONKURSU


LEKARZE RODZINNI
1. Krzysztof Rokicki (37), Zielona Góra - 2.753
2. Zofia Owczarek (186), Gorzów Wlkp. - 2.230
3. Bożena Tatarynowicz (34), Zawada - 2.200

SPECJALIŚCI
1. Bartosz Kudliński (406), Zielona Góra - 3.573
2. Bożena Mospan-Skórnicka (83), Zielona Góra - 1.704
3. Petra Śmigielska (204), Skwierzyna - 1.216

ODDZIAŁY SZPITALNE
1. Oddział Noworodkowy z Pododdziałem Intensywnej Terapii i Patologii Noworodka Szpitala Wojewódzkiego SP ZOZ im. K. Marcinkowskiego w Zielonej Górze - 2.124
2. Oddział Chorób Wewnetrzynch ZOZ MSWiA w Zielonej Górze (363) - 1.163
3. Oddział Dziecięcy SP ZOZ Szpitala Powiatu Krośnieńskiego Gubinie (105) - 682


OSTATECZNY RANKING:

LEKARZE RODZINNI:

  • Babimost: Andrzej Mosur (01) - 662
  • Bieganów: Eugeniusz Skiba (321) - 1.207
  • Bobrowice: Anna Kufka (02) - 112
  • Czerwieńsk: Urszula Wąchała-Jędras (257) - 1.820,
  • Gorzów Wlkp.: Zofia Owczarek (186) - 2.230, Róża Wadzyńska (68) - 1.698, Ireneusz Kopka (05) - 973, Iwona Baran (04) - 725, Dariusz Bąbliński (181) - 687, Antoni Zygmund (03) - 380, Małgorzata Miedzińska (09) - 208, Nina Jankowska (300) - 188, Mieczysław Kuziecki (190) - 165, Maria Duchnowska (228) - 163, Ewa Jewusiak (10) - 155, Halina Słuka - Gilińska (221) - 152, Izabela Elżbieta Kozikowska (14) - 148, Ewa Szczerbicka (06) - 123, Irena Maksymowicz (08) -85, Bronisław Fuć (184) - 79, Izabela Ostrowska (244) - 67, Roman Walczak (308) - 66, Jerzy Wojciechowski (15) - 56, Krystyna Malczewska-Sławińska (245) - 55, Zbigniew Mulczyński (227) - 43, Elżbieta Płonka (178) - 41, Barbara Budryk-Beczko (16) - 41, Tomasz, Śmigasiewicz (232) - 39, Krystyna Czekalska (229) - 34, Krzysztof Zienkiewicz (246) - 31, Janina Krystyna-Tumiłowicz (07) - 30, Barbara Konarczuk-Kołaczyńska (302) - 25, Janina Szkodzińska-Ziarkowska (18) - 24, Krzysztof Ostrowski (183) - 18, Henryk Wielgus (182) - 18, Janusz Skomorucho (185) - 14, Małgorzata Redzimska (445) - 13, Jadwiga Klimuk (304) - 12, Wiktor Kućko (233) - 8, Adam Gruszka (301) - 7, Melania Suszek (220) - 6, Beata Kozłowska (17) - 5, Elżbieta Cieśluk-Tracz (12) - 4, Henryk Kloczkowski (444) - 4, Michał Jewusiak (180) - 4, Jan Jarosz (188) - 3, Elżbieta Babiszkiewicz (19) - 3, Natalia Wojtkowska-Wielczyńska (187) - 2, Katarzyna Kurczewska (234) - 2, Genowefa Przybylak (235) - 1,
  • Gubin: Lech Borkowski (272) - 167, Joanna Niekraszewicz - Kulik (251) - 72, Piotr Demuth (271) - 39,
  • Jasień: Jerzy Orchimiuk (273) - 22
  • Kargowa: Maria Kot-Szalewska (115) - 104
  • Konotop: Małgorzata Ganecka (344) - 77
  • Kostrzyn nad Odrą: Andrzej Marciniak (191) - 16
  • Krosno Odrzańskie: Tomasz Dubieński (347) - 361, Elżebiata Rólka (111) - 308, Mieczysław Kasper (117) - 186, Janusz Grabiński (343) - 72, Danuta Michniewicz-Nowak (336) - 25
  • Leszno Górne: Janusz Wołkowski (123) - 163
  • Lipinki Łużyckie: Roman Karasiewicz (422) - 14
  • Lubrza: Hieronim Górzny (338) - 27
  • Lubsko: Mikołaj Ossowski (259) - 32, Jarosław Drozd (254) - 17,
  • Łagów: Damian Popa (131) - 19
  • Łęknica: Maria Krukowska (21) - 92
  • Międzyrzecz: Bogdan Wszołek (209) - 539
  • Nowogród Bobrzański: Włodzimierz Szmyr (22) - 13
  • Nietków: Marzanna Bidzińska (429) - 64
  • Niegosławice: Elżbieta Łazarów-Janiak (23) - 1.200
  • Nowe Kramsko: Czesław Dudlik (340) - 13
  • Nowa Sól: Eligiusz Balcerzak (345) - 124, Katarzyna Patelka-Baksalary (116) - 122, Lucyna Fortuniak (24) - 35, Jan Wozowczyk (262) - 21, Mariusz Działa (127) - 8, Romuald Fedorczak (269) - 1, Przemysław Bejga (431) - 1
  • Nowe Miasteczko: Romuald Betiuk (25) - 96
  • Ośno Lubuskie: Swietłana Winiecka (110) - 187
  • Przewóz: Grzegorz Hawełka (337) - 48
  • Rzepin: Bogusław Zborowski (240) - 158
  • Santok: Jolanta Błażejczyk (26) - 330
  • Słubice: Bernadetta Gapińska (303) - 28, Anna Prończuk-Wysocka (27) - 7
  • Stary Kisielin: Zofia Abramek (28) - 2
  • Strzelce Kraj.: Krzysztof Śliziuk (193) - 156
  • Sulechów: Ewa Lelito-Walkowiak (13) - 1.152, Halina Kozakiewicz (29) - 140, Janina Drobek (334) - 41,
  • Sulęcin: Artur Lodziński (192) - 157, Krystyna Czekalska (267) - 11
  • Szprotawa: Grażyna Wojtkowiak (400) - 267, Janusz Wołkowski (264) - 80, Zdzisław Wilczyński (30) - 5, Renata Cicha (430) - 1
  • Świdnica: Szymon Tyliszczak (268) - 1
  • Świebodzin: Włodzimierz Rosada (261) - 174, Jolanta Olesiak-Porianda (427) -52, Paweł Lange (32) - 21, Małgorzata Burzyńska (263) - 4, Jerzy Szczepaniak (31) - 2,
  • Torzym: Lesław Widera (346) - 3
  • Trzebiel: Żaneta Helman (260) - 504, Ewa Grzegorzewicz (423) - 38,
  • Witnica: Marcin Mróz (33) - 59, Ryszard Iliaszewicz (179) - 35, Krystyna Wojtkowska (189) - 24,
  • Zawada: Bożena Tatarynowicz (34) - 2.200
  • Zbąszynek: Waldemar Wolski (320) - 23
  • Zielona Góra: Krzysztof Rokicki (37) - 2.753, Izabela Rajchel-Polowczyk (35) -2.163, Julita Wójcicka (41) - 1.135, Jerzy Jakubiak (36) - 844, Wioletta Królikowska-Szlęk (133) - 788, Mirosława Widawska (38) - 567, Włodzimierz Janiszewski (132) -552, Grażyna Wojtkowiak (53) - 514, Barbara Kmiećkowiak (42) - 455, Paweł Mocny (52) - 399, Tomasz Kremer (129) - 360, Robert Sapa (49) - 317, Wiesław Kulik (122) - 234, Katarzyna Chlebowska (322) - 216, Krzysztof Radkiewicz (40) - 209, Małgorzata Wierzbicka-Ciach (47) - 163, Sylwia Michalak (39) - 162, Grażyna Kobzda-Dydak (118) - 140, Sławomir Krawiec (51) - 139, Tomasz Orchel (44) - 132, Brygida Łuszczyńska (265) - 126, Rozalia Fiedorowicz (113) - 106, Joanna Elżbieta Orchel (120) - 115, Małgorzata Serwinowska (126) - 97, Joanna Bukowska (43) - 96, Zofia Szpakowska (46) - 92, Dariusz Jędrczak (266) - 91, Aneta Stachowiak-Wilczkiewicz (119) - 72, Maria Iwanowska (48) - 66, Teresa Mintautas (50) - 61, Danuta Kosińska (114) - 60, Helena Trzaskowska (255) - 58, Anna Baranowska (128) - 45, Aleksandra Marciniak (121) - 36, Jolanta Wójcicka (258) - 27, Agnieszka Jagielska-Mąkalska (335) - 18, Mieczysław Skrendo (424) - 14, Roman Fiedorowicz (339) - 12, Agata Lyskov (112) - 10, Jan Burger (125) - 8, Mirosława Lisiecka (270) - 6, Maria Zapotoczna (426) - 5, Jolanta Pilecka-Jezierska (425) - 4, Herchi Badreddine (428) - 4, Arkadiusz Bartlewicz (342) - 2, Krzysztof Świetlik (432) - 2 , Wilhelmina Reczuch (341) - 2,
  • Żagań: Andrzej Uchman (252) - 144, Jacek Nowak (55) - 38, Oksana Martynowicz (54) - 27
  • Żary: Adam Bliźniak (421) - 1.632, Włodzimierz Błaszczyk (253) - 102, Joanna Furmankiewicz (58) - 96, Bartosz Wiciejewski (56) - 55, Bogusław Mazurkiewicz (256) - 35,

    LEKARZE SPECJALIŚCI:

  • Cibórz: Artur Hurny (145) - 160, Grzegorz Rossa (161) - 97, Krzysztof Woźniak (274) - 20
  • Gorzów Wlkp.: Jacek Zajączek (60) - 407, Stanisław Weryszko (199) - 287, Przemysław Dunowski (69) - 273, Zbigniew Samulski (194) - 266, Tomasz Kowalewski (64) - 253, Wiesław Supiński (59) - 217, Marek Mielnik (197) - 142, Mirosława Mazurek-Paszkiewicz (63) - 138, Anna Lacroix (62) - 130, Jerzy Dubiel (223) - 127, Andrzej Makowski (200) - 115, Grzegorz Matyja (203) - 93, Arleta Paszkowska- Przypis (61) - 90, Arkadiusz Piechota (65) - 89, Andrzej Mikołajewicz (66) - 72, Jadwiga Rutkowska (202) - 66, Karol Korżel (196) - 54, Danuta Bednarek (74) - 41, Anna Szulowska (198) - 37, Sławomir Sroka (67) - 35, Remigiusz Rzepka (250) - 26, Stanisław Maciaszek (440) - 25, Bożena Lech (243) - 24, Teresa Trajgis (437) - 22, Andrzej Marciniak (195) - 19, Urszula Bobrowska-Sabaj (249) - 10, Danuta Śmiglak (439) - 12, Krzysztof Chrobrowski (242) - 11, Radosław Rumianowski (309) - 8, Jarosław Liśkiewicz (305) - 7, Katarzyna Rumianowska (73) - 7, Stanisław Dejmowicz (225) - 5, Halina Malinowska (306) - 5, Anna Hulak (237) - 5, Janusz Chojnicki (71) - 4, Ewa Szczerbicka (239) - 3, Arleta Skobelska (438) - 2, Julita Hołdyn (238) - 2, Dorota Korżel (70) - 1, Jadwiga Iljaszewicz (72) - 1, Jarosław Belon (230) - 1, Małgorzata Krynicka (231) - 1, Małgorzata Radzińska - (247) - 1, Stanisław Konefal (307) - 1,
  • Gubin: Dorota Hadada (150) - 252, Elżbieta Strońska (75) - 63, Róża Demuth (20) - 47,
  • Kostrzyn nad Odrą: Stefan Szkwarek (441) - 965, Józef Szymański (207) - 26, Adam Sobiczewski (205) - 10, Anna Soboczewska- Kuron (442) - 3, Beata Grodzicka (206) - 1, Maciej Grabowski (76) - 1,
  • Krosno Odrzańskie: Andrzej Śmigielski (403) - 42
  • Lubsko: Marzena Dudek-Tysiewicz (407) - 3
  • Międzychód: Andrzej Preis (313) - 5
  • Międzyrzecz: Piotr Jarmużek (284) - 173, Ewa Kloska (311) - 10, Maciej Wierzbicki (312) - 7, Kazimiera Odziomek (310) - 7
  • Nowa Sól: Marzena Plucińska (164) - 223, Robert Zawrotniak (154) - 156, Tomasz Monkiewicz (79) - 84, Mirosław Czyżak (167) - 67, Anna Polańska- Eisler (78) - 54, Lech Janiak (410) - 45, Barbara Dominik (146) -40, Jarosław Hiczkiewicz (414) - 34, Wojciech Żorawski (77) - 30, Dariusz Konieczny (289) - 30, Robert Jamont (402) - 23, Alicja Kolbuszewska (281) - 22, Ryszard Spławski (290) - 13, Przemysław Kwiatkowski (416) - 3, Janusz Cichoński (351) - 2,
  • Skwierzyna: Petra Śmigielska (204) - 1.216
  • Słubice: Janusz Kaczmarek (208) - 17, Jarosław Cięciel (291) - 3
  • Sulechów: Bogusław Staniul (80) - 233, Andrzej Adamczewski (292) - 85, Krzysztof Rzepka (411) - 12
  • Sulęcin: Grażyna Czekalska (222) - 106, Rajmund Jaworski (443) - 81, Zygmunt Słupieńko (314) - 39, Krzysztof Janowski (210) - 28
  • Świebodzin: Małgorzata Loroch (418) - 140, Ewa Wojewódka-Weber (415) - 18,
  • Torzym: Rafał Opoczyński (287) - 92
  • Wojnowo: Bożena Woropaj (81) - 137
  • Zielona Góra: Bartosz Kudliński (406) - 3.573, Bożena Mospan-Skórnicka (83) - 1.704, Emil Korczak (158) - 983, Andrzej Przybyień (85) - 970, Krystyna Tarkowska - Brożyna (82) - 962, Jacek Mikulski (275) - 600, Roman Uberman (278) - 579, Grażyna Gordzelewska (95) - 565, Andrzej Haliński (134) - 458, Olgierd Korzeniewski (170) - 417, Andrzej Baryła (84) - 405, Anna Straburzyńska (353) - 331, Erwin Pogoda (285) - 318, Krzysztof Palonka (87) - 251, Jerzy Rogaczewski (101) - 233, Maciej Żurawski (88) - 232, Mirosława Kuszczyńska (94) - 181, Leszek Karolewicz (91) - 179, Danuta Bobrowska (138) - 177, Beata Iwanowska- Chomiak (96) - 166, Katarzyna Błasińska (86) - 163, Jolanta Radkiewicz (283) - 134, Grzegorz Giblewski (149) - 102, Paweł Jesinowski (92) - 68, Alina Świderska (162) - 64, Małgorzata Wachowiak (143) - 62, Jacek Smykał (99) - 133, Ryszard Korycki (89) - 107, Antoni Ciach (409) - 107, Małgorzata Jankowska-Kuc (361) - 83, Robert Sibilski (139) - 67, Maria Czarnecka-Sobków (93) - 61, Elżbieta Niedzielska-Kiernicka (136) - 58, Wojciech Sandecki (137) - 58, Andrzej Koch (147) - 54, Urszula Szczepankowska (294) - 53, Arkadiusz Bartkiewicz (355) - 49, Miłosław Bemben (349) - 46, Wiesław Soroczyński (413) - 42, Agnieszka Komada (405) - 41, Renata Kulus (142) - 39, Henryk Tomczak (90) - 36, Marcin Napierała (358) - 34, Kazimiera Barczyk (159) - 30, Izabela Zarzycka-Hodża (98) - 28, Sławomir Laber 2 - 21, Genowefa Mańczak-Burkot (135) - 20, Paweł Pryczek (140) - 20, Ali Akbar Hedayati (156) - 19, Elżbieta Witczak-Kaszuba (168) - 19, Edyta Wojtyczka (151) - 18, Paweł Waloszek (165) - 15, Ewa Grochocka (141) - 14, Ewa Lasowska (280) - 13, Róża Balicka-Poźniak (169) - 13, Ewa Szewczyk (293) - 10, Stanisław Sobotkiewicz (148) - 8, Jan Grzebyk (401) - 8, Ewa Dunas (348) - 8, Jan Grzegorz (282) - 7, Regina Haber (157) - 7, Czesława Werakso-Koch (352) - 6, Paweł Leśniak (362) - 4, Andrzej Wołowiec (166) - 4, Irena Kasprowiak (360) - 3, Jerzy Hołowczyc (144) - 3, Beata Kudlińska (155) - 2, Grażyna Suszczewicz (412) - 2, Maciej Blewoński (354) - 2, Karol Karaśkiewicz (97) - 1, Maciej Blewoński (100) - 2, Maciej Cerbiński (288) - 2, Monika Mirosławska (152) - 1, Marzena Krakowiak (160) - 1, Krzysztof Kuc (286) - 1, Szymon Jurga (350) - 1, Mariusz Borowiecki (356) - 1, Aneta Mandecka (417) - 1, Mariusz Witczak (420) - 1
  • Żagań: Andrzej Czupryński (404) - 46, Ewa Belda (276) - 84,
  • Żary: Rafał Kołsut (163) - 35, Henryk Śmiłowski (277) - 22, Michał Kulczycki (279) - 17,

    ODDZIAŁY SZPITALNE

  • Gorzów Wlkp.: oddział kardiologii, szpital wojewódzki (102) - 185, oddział urologii, szpital wojewódzki (104) - 50, oddział hematologii, szpital wojewódzki (315) - 37, oddział laryngologii, szpital wojewódzki (211) - 13, oddział dziecięcy z pododdziałem neurologii (241) - 8, oddział neurochirurgii, szpital wojewódzki (226) - 8, oddział reumatologii, chorób płuc i wewnętrzny (248) - 2, oddział chirurgii, szpital wojewódzki (103) - 2,
  • Gubin: Oddział dziecięcy SP ZOZ Szpitala Powiatu Krośnieńskiego Gubinie (105) - 682
  • Krosno Odrzańskie: oddział chirurgii, szpital (436) - 1
  • Kostrzyn: oddział okulistyczny (213) - 7, chirurgia ogólna, szpital leśny (109) -1
  • Międzyrzecz: Zakład Opiekuńczo-Leczniczy (214) - 219, oddział położniczy, szpital (446) - 127, oddział internistyczno-kardiologiczny, szpital (316) - 82,
  • Nowa Sól: oddział kardiochirurgii, szpital Dolnośląskie Centrum Medyczne (106) - 144, oddział reumatologii, szpital (295) - 94, oddział wewnętrzny, szpital (177) - 51, oddział neurochirurgii, szpital (367) - 47, oddział neurologii, szpital (435) - 40, oddział ginekologiczno-położniczy, szpital (107) - 18, oddział chirurgii, szpital (296) - 14, oddział rehabilitacji, szpital specjalny (366) - 1,
  • Sulechów: oddział chirurgii ogólnej i onkologicznej SP ZOZ (365) - 115, oddział rehabilitacji (371) - 24,
  • Skwierzyna: oddział ginekologiczno-położniczy, szpital (212) - 45
  • Świebodzin: oddział ginekologii, Nowy szpital (369) - 67
  • Torzym: oddział rehabilitacji kardiologicznej, szpital (447) - 87
  • Wojnowo: oddział rehabilitacji pulmonologicznej, szpital rehabilitacyjno-leczniczy dla dzieci (174) - 19
  • Zielona Góra: Oddział Noworodkowy z Pododdziałem Intensywnej Terapii i Patologii Noworodka Szpital Wojewódzkiego SP ZOZ w Zielonej Górze (297) - 2.124, Oddział Chorób Wewnętrznych ZOZ MSWiA w Zielonej Górze (363) - 1.163, oddział kardiologii, szpital wojewódzki (368) - 273, oddział położniczo-ginekologiczny, szpital wojewódzki (175) - 186, oddział ortopedii, szpital wojewódzki (173) - 155, oddział neurologii, szpital wojewódzki (108) - 88, oddział neurochirurgii, szpital wojewódzki (172) - 37, kardiologia ZOZ MSWiA (171) - 36, szpitalny oddział ratunkowy, szpital wojewódzki (364) - 25, oddział wewnętrzny, szpital wojewódzki (176) - 9, oddział onkologii, szpital wojewódzki (370) - 4, oddział chirurgii, szpital wojewódzki (434) - 2
  • Żagań: oddział pulmonologiczny, szpital (433) - 1

  • Najciekawsze artykuły
    z Mediów Regionalnych
    Najciekawsze artykuły
    z Mediów Regionalnych
    alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
    Brak ankiety.

    Kontakt z reklamą »

    Kontakt z redakcją »

    Kontakt z marketingiem »

    Kontakt w/s prenumeraty »

    Zadzwoń 0 800 16 00 16 lub 68 324 30 66

    Napisz maila:

    Jesteśmy też na:

    Gazeta Lubuska jest częścią grupy Media Regionalne

    Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gazetalubuska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

    Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

    Polityka dotycząca plików cookie

    Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.