Słaby mecz i porażka KGHM-u Euromaster Chrobry Głogów.

Sebastian Górski
Trzy ostatnie mecze Euromastera były delikatnie mówiąc słabe. Czy można już mówić o kryzysie? Sebastian Górski
Nie idzie ostatnio podopiecznym Tomasza Trznadla. W trzech ostatnich meczach zdobyli zaledwie punkt. Tym razem polegli w Pniewach 6:3.

Problemy pomarańczowo-czarnych zaczęły się już na początku meczu. W piątej minucie głogowianie stracili pierwszego gola. Dwie minuty później mieli na swoim koncie pięć fauli, a w dziesiątej gospodarze strzelali pierwszego karnego. Na szczęście, w bramce dobrze spisywał się Michał Długosz. Do przerwy był dwubramkowy remis, a trafienia dla naszego zespołu zaliczyli Piotr Pietruszko i Grzegorz Nowak.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Miedziowi grali chaotycznie i nieodpowiedzialnie, przez co tracili kolejne bramki. Na dziesięć minut przed końcem spotkania przegrywali już 5:2 Nadzieje przywróciła druga zdobyta bramka przez Nowaka. Trener Tomasz Trznadel wycofał bramkarza, ale gospodarze wytrzymali w ostatniej akcji meczu ustalili wynik na 6:3.

Po spotkaniu, trener Tomasz Trznadel nie krył złości - zagraliśmy bardzo, ale to bardzo słabe spotkanie. Kompletnie nie realizowaliśmy założeń taktycznych, a błędy które popełnialiśmy mogą się przytrafiać, ale w lidze amatorskiej. Tak nie można grać w ekstraklasie, bo aż wstyd. Mam szczególne pretensje do starszych, doświadczonych chłopaków, od których wymaga się więcej - komentował Tomasz Trznadel, trener Euromaster-a - jestem zły, ale nie czas by emocje brały górę. Najbliższy mecz gramy w piątek i zrobimy wszystko aby zrekompensować naszą słabszą ostatnio dyspozycję - dodał szkoleniowiec.
Red Dragons Pniewy - KGHM Euromaster Chrobry Głogów 6:3 (2:2)

Pozostałe wyniki 13 kolejki:

Clearex Chorzów - Gatta Active Zduńska Wola 2:4, AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk - AZS Uniwersytet Śląski Katowice 2:3, Gwiazda Ruda Śląska - Rekord Bielsko-Biała 2:7, Wisła Krakbet Kraków - Pogoń '04 Szczecin 10:6, Red Devils FC Chojnice - GAF Jasna Gliwice 0:1,