KGHM Euromaster Chrobry Głogów zremisował na trudnym terenie

Sebastian Górski
Trener Tomasz Trznadel (na zdjęciu) nie krył niezadowolenia po stracie dwóch bramek w ostatnich minutach. Sebastian Górski
Ostatnie dwie minuty meczu zadecydowały o tym, że głogowianie wrócili z obozu aktualnego mistrza Polski z jednym, a nie trzema punktami.

W hali Rekordu Bielsko-Biała, skazani na pożarcie w głogowianie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Do pełni szczęścia zabrakło dokładnie dwóch minut, podczas których gospodarze zdobyli dwie bramki i odwrócili losy tego meczu. Choć punkt ugrany z aktualnym mistrzem kraju powinien cieszyć, to czuć ogromny niedosyt. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że nas zagrali chyba najlepsze dotychczasowe spotkanie na najwyższym krajowym poziomie.

- Z jednej strony jestem zadowolony z punktu na tak ciężkim terenie, natomiast z drugiej, powinniśmy wygrać to spotkanie. Niestety, trzeci raz w tym sezonie przegrywamy po bramkach traconych w ostatnich minutach, już po wycofaniu bramkarza przez rywali. Bardzo żałujemy, bo zagraliśmy fenomenalne zawody. Zabrakło koncentracji praktycznie w ostatnich akcjach meczu - przyznaje Tomasz Trznadel, trener Euromaster-a.

Na dwie kolejki przed końcem pierwszej rundy, podopieczni trenera Tomasza Trznadla, z dorobkiem 13 punktów plasują się na 6 pozycji w lidze. W najbliższy poniedziałek o godz. 19:00 podejmować będą Pogoń 04 Szczecin.

Rekord Bielsko-Biała - KGHM Euromaster Chrobry Głogów 4:4 (1:2)

Bramki: Polasek (10, 35, 39), Franz (40) - Niedźwiedź (8), Szala (12), Pieczyński D.(27, 35)

Rekord: Nawrat - Szymura, Kmiecik, Popławski, Franz, Nawrat, Polasek, Mentel, Marek, Tutaj, Szłapa, Dudzik, Janovsky, Brzenk.

Euromaster: Długosz - Plewko, Pietruszko, Urbaniak, Niedźwiedź, Nowak, Szala, Pieczyński Ł., Pieczyński D., Kaczmar, Łużny.