Powiat gorzowski
Bogdaniec
Pławska Krystyna Irena - Komitet Wyborczy Wyborców "Bogdaniec 2002" - 58,39
Deszczno
Tymszan Paweł Witold - Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Deszczno - 60,87
Kłodawa
Mołodciak Anna Genowefa - Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Gminy Kłodawa - 68,28
Kostrzyn nad Odrą
Kunt Andrzej Ludwik - Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Kunta - 74,31
Powiat krośnieński
Bytnica
Olgrzymek Leszek Piotr - Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazna i Piękna Gmina Bytnica - 56,69
Dąbie
Krystyna Bryszewska - Komitet Wyborczy Wyborców Krystyny Bryszewskiej z Wami dla Was - 69,64
Gubin
Bartczak Bartłomiej - Lesław Komitet Wyborczy Wyborców Bartłomiej Bartczak - 61,96
Krosno Odrzańskie
Cebula Marek Jerzy - Komitet Wyborczy Wyborców Marek Cebula - 63,21
Maszewo
Jarociński Dariusz Wojciech - Komitet Wyborczy Wyborców Dariusz Jarociński - 53,42
Powiat międzyrzecki
Przytoczna
Kucharyk Bartłomiej Jerzy - Komitet Wyborczy Wyborców Forum dla Gminy Przytoczna - 70,24
Pszczew
Górczyński Waldemar Gerard - Komitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy Pszczew - 53,11
Trzciel
Kaczmarek Jarosław Józef Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 57,42
Powiat nowosolski
Bytom Odrzański
Sauter Jacek - Komitet Wyborczy Wyborców Miłośników Bytomia Odrzańskiego - 84,26
Kolsko
Matysik Henryk Szczepan - Komitet Wyborczy Wyborców Matysika - 68,61
Nowa Sól
Tyszkiewicz Wadim - Komitet Wyborczy Wyborców Wadim Tyszkiewicz - 85,90
Siedlisko
Straus Dariusz - Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Siedlisko - 70,28
Powiat słubicki
Górzyca
Stolarski Robert - Komitet Wyborczy Wyborców Zaufanie - 89,92
Ośno Lubuskie
Kozłowski Stanisław - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Ośno - Wspólna Sprawa - 55,43
Słubice
Ciszewicz Tomasz Zbigniew - Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Ciszewicza - 61,02
Powiat strzelecko-drezdenecki
Dobiegniew
Waloch Leszek Stefan - Komitet Wyborczy Wyborców Leszka Walocha - 70,29
Drezdenko
Pietruszak Maciej - Komitet Wyborczy Wyborców Macieja Pietruszaka - 55,82
Stare Kurowo
Własak Wiesław - Komitet Wyborczy Wyborców "Forum Gminy Stare Kurowo" - 68,95
Powiat sulęciński
Krzeszyce
Peczkajtis Stanisław - Komitet Wyborczy Wyborców Gospodarna Gmina Stanisława Peczkajtisa - 65,57
Lubniewice
Jaskuła Tomasz - Komitet Wyborczy Wyborców Twoja Gmina Lubniewice - 65,21
Słońsk
Krzyśków Janusz - Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazna Gmina - 79,22
Torzym
Stanulewicz Ryszard - Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Mała Ojczyzna - 72,38
Powiat świebodziński
Łagów
Kalbarczyk Czesław Jan - Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Gminy Łagów - 65,68
Skąpe
Woch Zbigniew - Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Samorządowa - 68,96
Zbąszynek
Czyczerski Wiesław Kazimierz - Komitet Wyborczy Forum Samorządowe - 83,02
Powiat wschowski
Sława
Sadrakuła Cezary Roman - Komitet Wyborczy Wyborców Dobra Gmina Sława - 53,34
Powiat zielonogórski
Babimost
Radny Bernard Mieczysław - Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój i Przyszłość Babimojszczyzny - 71,17
Bojadła
Doszel Grzegorz Stanisław - Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Dyszel - 55,48
Czerwieńsk
Iwanus Piotr - Komitet Wyborczy Wyborców Na Rzecz Gminy i Miasta Czerwieńsk - 58,83
Kargowa
Fabiś Jerzy Antoni - Komitet Wyborczy Wyborców Jerzy Fabiś - 57,29
Świdnica
Jaskulski Adam Konstanty - Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze Świdnica - 60,97
Trzebiechów
Staszak Izabella Ewa - Komitet Wyborczy Wyborców Izabelli Staszak - 51,84
Powiat żagański
Brzeźnica
Adamowicz Jerzy - Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Adamowicza - 68,24
Gozdnica
Jarosz Krzysztof - Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Nasze Miasto - 52,77
Małomice
Sendecka Małgorzata Janina - Komitet Wyborczy Wyborców Małgorzaty Endeckiej - 79,16
Niegosławice
Kosiński Jan Władysław - Komitet Wyborczy Wyborców Jan Kosiński - 58,83
Szprotawa
Rubacha Józef Marcin - Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Rubachy - 67,52
Wymiarki
Olszewski Wojciech Juliusz - Komitet Wyborczy Wyborców Wszyscy Razem Wymiarki - 57,68
Żagań
Niesłuchowski Tomasz - Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Żagań - 59,62
Powiat żarski
Lipinki Łużyckie
Morżak Michał - Komitet Wyborczy Wyborców Michała Morżaka - 59,14
Łęknica
Kuliniak Piotr - Komitet Wyborczy Wyborców Dobre Miasto Gmina Powiat - 70,26
Przewóz
Klisowski Ryszard - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina - Nasz Dom - 57,13
Trzebiel
Iwlew Marek - Komitet Wyborczy Wyborców Marek Wlew - 55,48
gmina Żary
Leszek Mrożek - 50,27
Gorzów Wielkopolski
Wójcicki Jacek Piotr - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Ruchów Miejskich Ludzie dla Miasta - 60,59
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?