Stelmet Zielona Góra nie pasuje do takiej Europy. Quinton Hosley wyrzucony z parkietu!

Łukasz Koszarek, kapitan Stelmetu Zielona Góra, jest 12. w klasyfikacji najlepiej asystujących w EuroCup. Średnio w meczu ma sześć podań otwierających drogę do kosza.
Trzeci mecz i trzecia porażka koszykarzy Stelmetu Zielona Góra w rozgrywkach EuroCup. W środę wicemistrzowie Polski wyraźnie ulegli u siebie Buducnosti Podgorica 76:90. W trzeciej kwarcie sędziowie wyrzucili z parkietu Quintona Hosley'a.

Tutaj znajdziesz zapis relacji live i statystyki Stelmet Zielona Góra - Buducnost Podgorica

To był mecz trzeciej kolejki w grupie F w rozgrywkach EuroCup. Po dwóch oba zespoły miały komplet... porażek. Stelmet Zielona Góra uległ u siebie Lokomotiwowi Kubań Krasnodar 78:97 i na wyjeździe PAOK-u Saloniki 66:85. Z kolei Buducnost przegrała na wyjeździe z Ventspilsem 75:82 i u siebie z Pinarem Izmir 79:82. To oznaczało, że w środę jedna z drużyn odniesie pierwsze zwycięstwo. Niestety, nie byli to wicemistrzowie Polski...

W połowie trzeciej kwarty doszło do ostrego spięcia między Quintonem Hosley'em a Vladimirem Dasiciem. Koszykarz Stelmetu Zielona Góra został wyrzucony z parkietu za uderzenie rywala. Z kolei zawodnik Buducnosti - ukarany przewinieniem technicznym. Ale chwilę później też musiał opuścić boisko, bo po tym, jak zaczął prowokować publiczność, dostał kolejnego "technika".

Po trzech kolejkach jesteśmy jedynym w grupie zespołem bez zwycięstwa. A pamiętamy, jak po losowaniu słyszeliśmy, że w zasadzie poza zasięgiem Stelmetu Zielona Góra to jest tylko Lokomotiw Kubań Krasnodar...