Wybory samorządowe odbędą się 16 listopada.
Zawarcie (okręg nr 1)
Ludzie dla Miasta:
1. Piotr Zwierzchlewski
2. Grzegorz Musiałowicz
3. Piotr Grzybowski
4. Iwona Ratuszniak
5. Joanna Lisiecka-Kabat
6. Anna Łaniewska
7. Małgorzata Urszula
8. Wacław Mokrzycki
9. Agnieszka Przybylska
10. Krzysztof Leśnicki
Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Jędrzejczaka:
1. Stefan Sejwa
2. Grażyna Ćwiklińska
3. Jan Mokrzycki
4. Anna Kuśmider
5. Maciej Symeryak
6. Katarzyna Piekarz
7. Mariusz Erdmann
8. Agnieszka Maciejewska
9. Mariusz Domaradzki
10. Piotr Paluch
Solidarność i Madej:
1. Arkadiusz Marcinkiewicz
2. Bogusław Nowak
3. Ewa Domagalska
4. Barbara Chruścińska
5. Izabela Sucharska
6. Jakub Ufir
7. Artur Sawoch
8. Justyna Pastwa
9. Beata Borcz-Kobierska
10. Michał Sławiński
Kongres Nowej Prawicy:
1. Janusz Kudlaszyk
2. Tomasz Waśkowski
3. Jarosław Mierzejewski
4. Elżbieta Miszczyńska
5. Joanna Kosowicz
6. Renata Szypulewska
7. Grażyna Kowalczyk
8. Ludmiła Zając
Platforma Obywatelska:
1. Radosław Wróblewski
2. Alicja Andrzejewska
3. Marta Wojciechowska
4. Michał Bajdziński
5. Patryk Broszko
6. Bożena Pomykała-Kukorowska
7. Marcin Pałasz
8. Aleksandra Sibińska-Szadna
9. Józef Szudrawski
10. Łukasz Błaszkowski
Prawo i Sprawiedliwość:
1. Krzysztof Jarosław Kielec
2. Maria Elżbieta Surmacz
3. Jacek Wiernicki
4. Zdzisław Krzysztof Woźniak
5. Alicja Julia Burdzińska
6. Alina Lidia Kassian-Zakrzewicz
7. Wojciech Andrzej Kosecki
8. Grażyna Anna Marczak
9. Andrzej Pieńkowski
10. Marek Hrybacz
Sojusz Lewicy Demokratycznej:
1. Albert Madej
2. Marzanna Marat
3. Elżbieta Winnicka
4. Lech Artwiński
5. Wacław Wiśniewski
6. Jerzy Braciszewski
7. Lucyna Jastrzębska
8. Izabela Gutowska
9. Karol Hachuła
10. Daniel Kaczmarek
Polskie Stronnictwo Ludowe:
1. Jacek Sterżeń
2. Anita Kruszewska
3. Maria Czajkowska
4. Daniel Olejniczak
5. Aleksandra Dworak
6. Paweł Chudzik
7. Leszek Rosolski
8. Stanisław Klementowski
9. Małgorzata Klejbach
10. Kamil Czerwiński
Wieprzyce (okręg nr 2)
Ludzie dla Miasta:
1. Zbigniew Syska
2. Grzegorz Witkowski
3. Mikołaj Zawadzki
4. Paweł Najdora
5. Joanna Jaguszewska
6. Paweł Winter
7. Katarzyna Szymczak
8. Aleksandra Rybak
9. Małgorzata Korzeniowska
10. Dariusz Górny
Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Jędrzejczaka:
1. Monika Twarogal
2. Zbigniew Kolankowski
3. Danuta Łastowska
4. Daniel Zieliński
5. Mirosława Laszczak
6. Tadeusz Jankowski
7. Monika Drubkowska
8. Wojciech Dalik
9. Paweł Jurewicz
10. Jan Tomaszewski
Solidarność i Madej:
1. Dariusz Maciejewski
2. Krzysztof Gonerski
3. Jan Palejczyk
4. Tomasz Walkowiak
5. Jan Kosicki
6. Katarzyna Sikorska
7. Maria Wojciechowska
8. Anita Bohdanowicz
9. Piotr Wawryniuk
10. Magdalena Zacharzewska
Kongres Nowej Prawicy:
1. Stanisław Bieda
2. Damian Kowalczyk
3. Jeremi Puczyłowski
4. Kaja Modrzejewska
5. Sandra Paul
6. Sylwester Zieliński
7. Elżbieta Kużel
8. Monika Bojba
9. Bartosz Posert
10. Jakub Hołyński
Platforma Obywatelska:
1. Halina Kunicka
2. Jerzy Wierchowicz
3. Michał Wlaźlak
4. Justyna Brodzińska
5. Marek Jaroszewicz
6. Jacek Sobusiak
7. Natalia Skubiszyńska
8. Dagmara Żółkowska
9. Kamil Kamiński
10. Michał Wasilewski
Prawo i Sprawiedliwość:
1. Roman Sondej
2. Paweł Ludniewski
3. Tomasz Radziński
4. Marek Robak
5. Magdalena Bartoszewicz
6. Krystyna Jagła
7. Anna Czeczewicz-Zalewska
8. Juliusz Jodko
9. Bożena Kolczyńska-Mitka
10. Edward Szachnowski
Sojusz Lewicy Demokratycznej:
1. Marcin Kurczyna
2. Maciej Buszkiewic
3. Robert Piotrowski
4. Anna Bukartyk
5. Aleksandra Brończyk
6. Bronisław Sikorski
7. Katarzyna Żegilewicz – Zawadzka
8. Franciszek Nowosielski
9. Magdalena Tomaszewska–Wroniak
10. Władysław Drzazga
Polskie Stronnictwo Ludowe:
1. Zbigniew Pusz
2. Andżelika Murjas
3. Marek Dankowski
4. Marcin Najdora
5. Bogumiła Różecka
6. Paweł Lachman
7. Izabela Flis
8. Tadeusz Rybiński
9. Aleksandra Cyrwus
10. Bartosz Jankowski
Osiedle Staszica (okręg nr 3)
Ludzie dla Miasta:
1. Ewa Hornik
2. Halina Daszkiewicz
3. Krzysztof Weber
4. Marek Głowacki
5. Aleksandra Górecka
6. Krzysztof Korycki
7. Aleksandra Winter
8. Miłosz Szembek
9. Julia Adamczyk
10. Robert Doliński
Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Jędrzejczaka:
1. Zbigniew Żbikowski
2. Maksymilian Łagoda
3. Ewa Czyżewska
4. Małgorzata Kita Malicka
5. Paulina Próchnicka
6. Marek Ksyt
7. Monika Surman
8. Małgorzata Jakubowska
9. Wiesław Kowalski
10. Stanisław Jałoszyński
Solidarność i Madej:
1. Jerzy Kaszyca
2. Witold Bednarski
3. Anna Cetnar
4. Piotr Kupidura
5. Małgorzata Dreczka
6. Krystian Wąchalski
7. Andrzej Wierzbicki
8. Marzanna Rajchel
9. Katarzyna Gruszczyńska
10. Tadeusz Babij
Kongres Nowej Prawicy:
1. Rafał Zapadka
2. Mariusz Gałuszka
3. Sylwester Bojba
4. Monika Sawicka
5. Krzysztof Rzepkowski
6. Flora Ramadani
7. Jolanta Wolna
8. Mariusz Kawala
Platforma Obywatelska:
1. Wiesław Suchogórski
2. Jerzy Synowiec
3. Izabela Piotrowicz
4. Jan Grabowski
5. Barbara Zapolska
6. Wilhelmina Rother
7. Bronisław Mierzwa
8. Aldona Sobolewska
9. Szymon Kulczycki
10. Leszek Rybka
Prawo i Sprawiedliwość:
1. Mirosław Rawa
2. Tomasz Jagła
3. Tomasz Rafalski
4. Justyna Mliczko
5. Konrad Hrybacz
6. Henryk Zwoliński
7. Szymon Klause
8. Małgorzata Petri
9. Wioletta Katarzyna Krasicka
10. Jadwiga Wanda Ostrowska
Sojusz Lewicy Demokratycznej:
1. Jan Kaczanowski
2. Jarosław Kasprzak
3. Władysław Kubejko
4. Leszek Dera
5. Emilia Gibulska
6. Maria Kosmenda
7. Jan Leśniewski
8. Teresa Wilk
9. Kozik Izabela
10. Leszek Sokołowski
Polskie Stronnictwo Ludowe:
1. Paweł Sawoch
2. Władysław Ryl
3. Grażyna Tumiłowicz
4. Zofia Balińska
5. Jerzy Krzyżanowski
6. Kazimierz Suproniuk
7. Maria Paradowska
8. Józefa Mieszek
9. Piotr Doniec
10. Bartłomiej Bożek