Krzysztof Kasprzak mistrzem Polski 2014

(vp)
Zawodnicy lubuskich klubów w finale IMP 2014 w Zielonej Górze.
Zawodnicy lubuskich klubów w finale IMP 2014 w Zielonej Górze. Mariusz Kapała/Paweł Kozłowski
Krzysztof Kasprzak w czwartek w Zielonej Górze zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Polski na żużlu. Tutaj możesz zobaczyć zapis relacji na żywo Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu 2014 (relcja live)

Wicemistrzem Polski został Piotr Pawlicki, a na najniższym stopniu podium stanął Janusz Kołodziej. Grzegorz Zengota w finale był czwarty.

Wyniki finału IMP 2014:
1. Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów) 1, 3, 3, d, 3, (10) i drugi w półfinale, oraz pierwszy w finale
2. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) 3, 3, 3, 3, 2, (14) i drugi w finale
3. Janusz Kołodziej (Grupa Azoty Unia Tarnów) 3, 2, 3, 3, 3 (14) i trzeci w finale
4. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno) 3, 3, 2, 1, 1, (10) i pierwszy w półfinale oraz czwarty w finale
5. Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno) 3, 1, 3, 0, 3, (10) i trzeci w półfinale