Chrobry Głogów poległ w Dzierżoniowie z GKS-em Katowice

Sebastian Górski
Podopieczni trenera Ireneusza Mamrota mocno pracują nad formą przed startem rozgrywek. Chrobry Głogów S.A
W drugim spotkaniu sparingowym, podczas trwającego okresu przygotowawczego, piłkarze Chrobrego Głogów polegli w Dzierżoniowie z GKS-em Katowice 2:1. Bramkę dla pomarańczowo-czarnych strzelił Damian Piotrowski.

- Pomimo porażki jestem zadowolony z postawy zespołu. Wydaje mi się, że w pierwszej połowie mieliśmy więcej sytuacji od przeciwnika. Szkoda straty pierwszego gola, przy którym zabrakło komunikacji. Zdobyliśmy bramkę po ładnej akcji, a tę decydującą straciliśmy po stałym fragmencie. Było jeszcze nasze nieuznane trafienie, gdzie sędzia prawdopodobnie się pomylił, ale to tylko sparing. Najważniejsze, że rywalizowaliśmy z ogranym pierwszoligowcem i dobrze to wyglądało.

GKS Katowice - Chrobry Głogów 2-1 (2-1)
1:0 Wieczorek 19'
1:1 Piotrowski 22'
2:1 Pitry 35'

Składy:

GKS - Dobroliński (60 Wierzbicki) - Cholerzyński (Czerwiński), Kamiński (Jurkowski), Sylwestrzak (Pietrzak), Sobotka (Pielorz), Januszkiewicz (Bodziony), Nawrot (Zapotoczny), Wieczorej (Duda), Pitry (Mazurek), Wołowicz (Kowalczyk), Zieliński (Goncerz).

Chrobry (I Połowa): Skrzyniarz (Janicki) - Ilków-Gołąb, Bogusławski, Szałek Michał, Samiec, Danielak, Ulatowski, Pieczara, Piotrowski, Figiel, Szczepaniak

Chrobry (II Połowa): Janicki (Rzepecki) - Ziemniak, Michalec, Szałek Michał (Ałdaś J.), Hałambiec, Kiełb, Szałek Mateusz, Kościelniak, Figiel (Rybak), Piotrowski (Sędziak), Pieczara (Obiała) .

Już w najbliższą sobotę pomarańczowo-czarni wyjdą na boisko dwukrotnie. O godz. 11:00 zmierzą się w Jarocinie z tamtejszą Jarotą, a o 14:00 w Wągrowcu z Olimpią Grudziąc.

Chcesz wiedzieć kto zagra na Przystanku Woodstock 2014? Sprawdź!**Przystanek Woodstock 2014 - kto zagra? Zobacz zespoły i line-up. **