Dramat Ekwadorczyków w Brasilii. Szwajcarzy w ostatniej sekundzie wyrwali trzy punkty (wideo)

Agencja TVN/x-news
Kiedy wydawało się, że w Brasilii dojdzie do pierwszego na mundialu podziału punktów, Szwajcarzy odwrócili losy meczu z Ekwadorem.

Po pierwszej połowie murawę z podniesioną głową opuszczali gracze Reinaldo Ruedy. W 22. minucie do siatki trafił Enner Valencia. W przerwie Ottmar Hitzfeld wpuścił Admira Mehmediego, który odwdzięczył się trenerowi już trzy minuty po wznowieniu gry, wyrównując stan meczu. Po raz kolejny swoje trzy grosze do wyniku dołożyli sędziowie. Rawszan Irmatow nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez Josipa Drmicia. Pomimo tego Szwajcarzy w ostatniej minucie dopięli swego. Asystę Rodrigueza na gola zamienił rezerwowy Haris Seferović, ustalają wynik spotkania na 2:1.