Dawid Kwiatkowski: wyluzowany idol z ogólniaka

Dodano: 25 stycznia 2014, 4:00

Śpiew i prowadzenie blogów - to moje dwie największe pasje. Mam 18 lat, a głowę pełną pomysłów i marzeń, które oczywiście staram się realizować krok po kroku - pisze o sobie na blogu Dawid Kwiatkowski.

Śpiew i prowadzenie blogów - to moje dwie największe pasje. Mam 18 lat, a głowę pełną pomysłów i marzeń, które oczywiście staram się realizować krok po kroku - pisze o sobie na blogu Dawid Kwiatkowski. (fot. Wojciech Wyszogrodzki)

Blade, spocone dziewczyny zalewają się łzami. Tym, które słabną i upadają na podłogę, pomaga wynajęty przez zespół lekarz. Przed tygodniem nastolatki oszalały w Gorzowie, gdzie koncert dał Dawid Kwiatkowski, "polski Justin Bieber”.

13-letnia Kamila w jaskrawej bluzie, jaskrawej czapce i jaskrawych adidasach stoi pod sceną cała szczęśliwa i dumna. To dlatego, że jej kuzynka chodzi z Dawidem do klasy w ogólniaku "przy rondzie” i właśnie obiecała Kamili, że weźmie ją na imprezę, na której będzie Dawid i zapozna ich. A Kamila przecież kocha Dawida najbardziej na świecie.

- Jest wyluzowany i nie przejmuje się hejtami. A ostatnio napisał na blogu, żeby nie hejtować jego fanek, tylko je kochać. Bo ludzie śmieją się z nas, hejtują, piszą, że jesteśmy żałosne i plastikowe. A on nas szanuje - mówi Kamila i szybko kończy rozmowę, wpatrzona w scenę jak zahipnotyzowana. I tak jak wszystkie dziewczyny wyciąga rękę z telefonem nagrywającym koncert i krzyczy: "Dawid, kocham cię!”. Sala jest pełna krzyczących nastolatek, robiących setki zdjęć komórkami, trzymających wycięte z papieru serduszka z miłosnymi deklaracjami. Dziewczyny zalewają się łzami...

Więcej przeczytasz w sobotnio-niedzielnym (25-26 stycznia) papierowym wydaniu "Gazety Lubuskiej"

Kup aktualne wydanie "Gazety Lubuskiej” w wersji elektronicznej. Wyślij SMS o treści EGL na numer 72466 (koszt SMS-a to 2,46 zł). Otrzymany kod aktywuj na stronie www.e-lubuska.pl

Przeczytaj też: Gorzowski Justin Bieber: - Nie jestem królem gimbazy

Czytaj więcej o:
  • Dawid Kwiatkowski
  • gorzowski Justin Bieber
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Na którym osiedlu w Gorzowie najlepiej się mieszka?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 1953.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt w/s prenumeraty »

Zadzwoń 0 800 16 00 16 lub 68 324 30 66

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Gazeta Lubuska jest częścią grupy Polska Press Sp. z o.o.
Polska Press sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gazetalubuska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.