Serwis jest częścią Gazeta Lubuska
Jesteś tu: Strona główna Loteria Artykuł

Loteria "GL”: Losowanie nagród (ważne daty)

Dodano: 10 stycznia 2014, 14:33 Autor:

Drugie losowanie nagród w loterii "Gazety Lubuskiej” odbędzie się już 4 lutego. Pamiętaj, aby do 31 stycznia dostarczyć swoje kupony do Biura Loterii "GL” w Zielonej Górze!

Wszystkie losowania nagród w loterii "Gazety Lubuskiej” odbywają się w oddziale "GL” w Zielonej Górze przy al. Niepodległości 25, pod nadzorem Komisji. Na każde losowanie zapraszamy naszych loteriowiczów!

Pierwsze losowanie odbyło się 10 grudnia 2013 r. - wyłoniliśmy zwycięzców, którzy otrzymali nagrody pieniężne oraz samochód volkswagen up!

Przed nami kolejne losowania nagród w loterii "GL”.

Najbliższe losowanie odbędzie się już 4 lutego br. Wezmą w nim udział kupony dostarczone do dnia 31 stycznia br. Rozlosujemy następujące nagrody pieniężne: 1 x 2 000 zł, 2 x 500 zł, 10 x 100 zł.

Kolejne odbędzie się 25 marca br. Wezmą w nim udział kupony dostarczone 21 marca br. Podczas losowania do naszych Czytelników trafią następujące nagrody: samochód volkswagen up! oraz gotówka: 1 x 1 000 zł, 1 x 500 zł, 5 x 100 zł.

Czwarte i ostatnie losowanie nagród odbędzie się 3 czerwca br.. Spośród zgłoszeń dostarczonych do 30 maja br. wylosujemy szczęśliwca, który otrzyma klucze do dwupokojowego mieszkania w Gorzowie Wlkp.

Lista laureatów każdego losowania publikowana jest na stronie internetowej gazetalubuska.pl/loteria oraz w drukowanym wydaniu "Gazety Lubuskiej”.

Czytaj więcej o:
  • Graj z Gazetą Lubuską
  • Loteria Gazety Lubuskiej
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
nagrody
Czytaj nas w wielu wersjach

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015