Prenumerata "GL" z prezentem! Dziś ostatnia szansa na zamówienie

Dodano: 19 grudnia 2013, 0:10 Autor:

Zamów prenumeratę "Gazety Lubuskiej” na 2014 rok, a w prezencie otrzymasz automatyczny, cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy o wartości 65 zł. Ale zalet naszej prenumeraty jest znacznie więcej.
Automatyczny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy o wartości 65 zł to prezent dla Czytelników, którzy zamówią roczną prenumeratę "Gazety Lubuskiej"

Automatyczny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy o wartości 65 zł to prezent dla Czytelników, którzy zamówią roczną prenumeratę "Gazety Lubuskiej" (fot. GL)

Podziel się

Ciśnieniomierz nadgarstkowy to nasz prezent dla Czytelników, którzy zamówią roczną prenumeratę "GL” na 2014 rok. Ciśnieniomierz o zaawansowanej technologii pomoże Państwu kontrolować stan zdrowia. Dzięki niemu:
- zmierzycie ciśnienie,
- sprawdzicie swoje tętno,
- wykryjecie objawy arytmii,
- zapiszecie wyniki kolejnych pomiarów,
- poznacie średnią z wyników z trzech ostatnich miesięcy.

Wyniki możecie w każdej chwili przedstawić lekarzowi, aby w żadnym razie nie interpretować ich samemu.
Aparat ma poręczne opakowanie, jest bardzo wygodny w użyciu, przewożeniu. Można go mieć zawsze ze sobą.
Urządzenie ma europejskie certyfikaty i posługuje się wskaźnikami pomiaru ciśnienia, które przyjęła Światowa Organizacja Zdrowia.

Ale to nie wszystko, zamawiając prenumeratę "Gazety Lubuskiej” na 2014 rok otrzymacie Państwo w prezencie także kalendarz ścienny z uroczymi miejscami Ziemi Lubuskiej! Nasz kalendarz ma 12 stron, a na każdy miesiąc wybraliśmy fotografię z innego, pięknego zakątka naszego regionu.

Dodatkowo, każdy prenumerator "GL” otrzymuje podwójną liczbę kuponów do gry w naszej loterii i dwukrotnie zwiększają swoje szanse na wygranie mieszkania, dwóch samochodów i gotówki! Jest o co walczyć, bo pula nagród w tegorocznej grze wynosi 190 000 zł!

Prenumerata pocztowa "Gazety Lubuskiej” na 2014 rok kosztuje tylko 315 zł. To bardzo korzystna cena, ponieważ kupując gazetę codziennie w kiosku musieliby Państwo zapłacić dwa razy więcej - ponad 600 zł i nie otrzymaliby Państwo ciśnieniomierza wartego 65 zł w prezencie.

Podsumowując, prenumerata "Gazety Lubuskiej” na 2014 rok to naprawdę same korzyści, ponieważ:
- oszczędzasz aż 304 zł,
- otrzymujesz gwarantowane prezenty - praktyczny ciśnieniomierz nadgarstkowy o wartości 65 zł oraz wyjątkowy kalendarz ścienny z uroczymi miejscami Ziemi Lubuskiej,
- dostajesz podwójną liczbę kuponów w grze o mieszkanie, samochody i gotówkę,
- gazeta będzie codziennie trafiała wprost do Twojego domu,
- masz pewność, że nie dotkną Cię ewentualne podwyżki ceny gazety,
- nie ominie Cię żadna ważna informacja czy dodatek do gazety (np. horoskop na 2014 rok, kalendarz kartkowy).

Zamówienia na prenumeratę roczną "GL” przyjmujemy do 19 grudnia.
To doskonała okazja do sprawienia sobie lub swoim najbliższym - rodzicom, dziadkom, bliskim - niezwykłego prezentu pod choinkę.

Rodzaje i sposoby zamawiania prenumeraty rocznej "GL”:
1. prenumerata pocztowa 2014
gazeta jest dostarczana do domu przez listonosza lub odbierana w punkcie lub kiosku RUCH. Zamówienie można złożyć u swojego listonosza lub w każdej placówce pocztowej, a także w wybranym kiosku lub punkcie RUCH (nr tel. 22 669 70 00).

2. prenumerata poranna 2014
gazeta dostarczana codziennie do domu do godz. 7.00 rano. Oferta dostępna tylko na terenie miejscowości: Zielona Góra, Brzezie, Cigacice, Drzonków, Kalsk, Kruszyna, Łężyca, Nowy Kisielin, Stary Kisielin, Obłotne, Przylep, Racula, Sulechów, Zawada. Zamówienie można złożyć u naszego przedstawiciela handlowego i w Biurze Ogłoszeń "GL”.

Masz pytanie? Zadzwoń do nas tel. 68 324 88 52.

Czytaj więcej o:
  • ciśnieniomierz nadgarstkowy
  • prenumerata Gazety Lubuskiej