Serwis jest częścią portalu portal regionalny

zuzel » Żużel

Na stadionie żużlowym w Zielonej Górze stoi już tymczasowa wieżyczka (zdjęcia)

Dodano: 14 marca 2013, 11:19

(vp)

Czytaj więcej o:
 • Falubaz Zielona Góra
 • przebudowa stadionu żużlowego
 • stadion żużlowy w Zielonej Górze
 • ul. Wrocławska w Zielonej Górze
 • W69
 • Zielona Góra

Mimo sporego mrozu prace na stadionie żużlowym przy ul. Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze idą pełną parą. W czwartek, 14 marca, byliśmy zobaczyć, na jakim etapie jest przebudowa trybun na prostej startowej.
Na wysokości linii startu stoi już tymczasowa wieżyczka sędziowska, która funkcjonować będzie aż do zakończenia wszystkich prac przy budowie nowych trybun, które powinny zakończyć się latem. Zobaczcie zdjęcia z placu budowy.

 1 / 13Następne »

fot. fot. Paweł Wańczko

Widok na przyszłą, nową trybunę przy W69 z parkingu dla ciągników

 1 / 13Następne »

Zobacz inne artykuły

 • Wyścig z czasem na stadionie przy W69
  - Remont stadionu żużlowego może mieć spory poślizg, nawet do października - zaalarmował nas informator. Jednak wykonawca inwestycji uspokaja. Tymczasem prezes ZKŻ Robert Dowhan mówi: - Boję się o nadzór nad pracami.

 • Weryfikacja toru żużlowego w Zielonej Górze odłożona (wideo)
  Uwaga fani żużla i Stelmetu Falubazu! Już wiadomo, że ze względu na pogodę weryfikacja toru nie odbędzie się w wyznaczonym terminie.

 • Stelmet Falubaz Zielona Góra nie pojedzie do Torunia
  W najbliższą sobotę (23 marca) w Toruniu miał się odbyć sparing pomiędzy Unibaksem Toruń a Stelmetem Falubazem Zielona Góra. Zawody zostały jednak odwołane.

 • Najemnicy pod flagą Falubazu
  Przez zielonogórski klub przewinęli się mistrzowie świata z Tonym Rickardssonem i Jasonem Crumpem na czele, ale to nie oni szczególnie utkwili nam w pamięci. Lars Gunnestad, Billy Hamill, Fredrik Lindgren, a teraz Aleksandr Łoktajew - to o nich...

 • Rafał Dobrucki: Na razie nie mam powodów do niepokoju
  - Jonas wyglądał w Berlinie bardzo dobrze. Zdecydowanie inny zawodnik niż ten, jakiego pamiętamy z ubiegłego roku - trener Stelmetu Falubazu Zielona Góra Rafał Dobrucki mówił o zawodnikach i kolejnych etapach przygotowań do zbliżającego się sezonu.

 • Załatwiamy sprawy kibiców Stelmetu Falubazu Zielona Góra (cz. 2)
  Od czwartku załatwiamy sprawy fanów zielonogórskiej drużyny. Pytacie, sugerujecie, a my przekazujemy Wasze głosy przedstawicielowi klubu Marcinowi Grygierowi. Czy na stadionie powinien być zakaz palenia? A łupiny słonecznika?

 • Przebudowa stadionu żużlowego w Zielonej Górze (zdjęcia)
  Trwa przebudowa stadionu żużlowego w Zielonej Górze. Firma Sport Halls, która jest wykonawcą robót przy ul. Wrocławskiej 69, stawia nową wieżyczkę sędziowską i przebudowuje prostą startową. Sprawdziliśmy, jak przebiegają prace przy W69.

 • Załatwiamy sprawy kibiców Stelmetu Falubazu Zielona Góra
  W odpowiedzi na apel klubu i nasz kibice zasygnalizowali kilka problemów, które ich zdaniem wpływają na komfortowy odbiór meczów Stelmetu Falubazu na domowym torze. Dziś pierwsza część odpowiedzi ze strony organizatora zawodów.

 • Tak ma wyglądać stadion Stelmetu Falubazu Zielona Góra
  Zielonogórscy kibice z niecierpliwością czekają na każdą informację dotyczącą prac przy modernizacji stadionu żużlowego w Zielonej Górze. Zobaczcie więc najnowszą wizualizację stadionu przy W69.

Wyniki

Betard Sparta Wrocław - SPAR Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów - KS Toruń
GKM Grudziądz - Unia Tarnów
PGE Stal Rzeszów - Fogo Unia Leszno

Terminarz »

Tabela

1.Stal Gorzów000
2.Fogo Unia Leszno000
3.Unia Tarnów000
4.SPAR Falubaz Zielona Góra000
5.KS Toruń000
6. Betard Sparta Wrocław000
7. PGE Stal Rzeszów000
8. GKM Grudziądz000

Sonda

Linki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015