Derby 2015. Co się dzieje na stadionie przed meczem Falubaz - Stal? czytaj więcej »

Mucha, Książkiewicz... Co gwiazdy robiły w Mierzęcinie? (zdjęcia, wideo)

Dodano: 22 sierpnia 2012, 19:23 Autor:

Anna Mucha, Weronika Książkiewicz, Lesław Żurek, Wojciech Medyński i Olaf Lubaszenko. Znani polscy aktorzy przez kilka dni przebywali w Pałacu Mierzęcin koło Dobiegniewa. Ćwiczyli przed premierą spektaklu i odpoczywali.
Weronika Książkiewicz, Olaf Lubaszenko, Anna Mucha i Wojciech Medyński w środę przed pałacem w Mierzęcinie. Lesław Żurek musiał opuścić ekipę dzień wcześniej.

Weronika Książkiewicz, Olaf Lubaszenko, Anna Mucha i Wojciech Medyński w środę przed pałacem w Mierzęcinie. Lesław Żurek musiał opuścić ekipę dzień wcześniej. (fot. Paweł Kozłowski)

Anna Mucha przyjechała do Mierzęcina z kilkumiesięczną córeczką Stefanią i partnerem życiowym. Weronika Książkiewicz zabrała 2,5-letniego synka Borysa. Gwiazdy w kompleksie Pałacu Mierzęcin gościły przez tydzień. Aktorzy ćwiczyli do spektaklu "Single i remiksy”, który reżyseruje Lubaszenko.

- Zgłosiła się do nas firma producencka. Szukała miejsca dla aktorów, w którym mogliby połączyć pracę z wypoczynkiem - mówi dyrektor Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort Tomasz Schulz.

Aktorzy przyznali, że miejsce ich urzekło. - Pierwszy raz biorę udział w próbach plenerowych. Dziś mam poczucie, jakby kolonia dobiegała końca - mówiła nam w środę Weronika Książkiewicz, na kilka godzin przed wyjazdem z Mierzęcina.

"Single i remiksy” to współczesna komedia o pracy w korporacji wielkomiejskich singli. -Trochę na przekór tematyce spektaklu pracujemy nad nim z dala od zgiełku - mówi Mariola Berg, współproducent sztuki - Cisza, spokój, znakomita kuchnia, kompleks Grape SPA i winnica to wymarzone warunki dla naszej ekipy. Połączenie intensywnych prób z wypoczynkiem znakomicie wpłynęło na komfort pracy aktorów. Jesteśmy bardziej zgrani i zrobiliśmy znacznie więcej w porównaniu z tradycyjnym rytmem przygotowań do spektaklu - dodaje.

Olaf Lubaszenko - w wolnych chwilach można było go spotkać nad wodą z wędką - potwierdzał, że w Mierzęcinie aktorzy pracowali i zarazem "ładowali akumulatory”.

- Nasz szef kuchni przygotował menu według ich życzenia. Ale specjalnych wymagań nie było. Spełniliśmy oczekiwania - dodaje T. Schulz z pałacu. Dyrektor przyznaje, że w Mierzęcinie wolny czas spędza więcej znanych osób. - Ze względu na charakter miejsca każdy może czuć się tu anonimowo. Aktorzy obiecali, że będą do nas wracać.

Sztuka z udziałem Muchy, Książkiewicz, Żurka i Medyńskiego zadebiutuje na deskach warszawskiego Teatru Capitol 14 października. Spektakl będzie także grany w całej Polsce.

Czytaj więcej o:
  • anna mucha
  • gwiazdy kina
  • pałac mierzęcin
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt w/s prenumeraty »

Zadzwoń 0 800 16 00 16 lub 68 324 30 66

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Gazeta Lubuska jest częścią grupy Polska Press Sp. z o.o.
Polska Press sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gazetalubuska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.