Tragedia na przystanku autobusowym

Dodano: 23 marca 2012, 11:53 Autor:

Zaczynała się robić szarówka – opowiada sprzedawczyni ze sklepu w Bukowinie Bobrzańskiej. – Nie było słychać żadnego uderzenia lub pisku hamowania. O śmierci na przystanku autobusowym dowiedzieliśmy od przypadkowego mężczyzny.
Ruchliwą drogą krajową w kierunku Szprotawy nadal mkną z wielką prędkością wielkie ciężarówki. O śmierci człowieka przypominają tylko znicze, które ludzie postawili przy przystanku.

Ruchliwą drogą krajową w kierunku Szprotawy nadal mkną z wielką prędkością wielkie ciężarówki. O śmierci człowieka przypominają tylko znicze, które ludzie postawili przy przystanku. (fot. Małgorzata Trzcionkowska)

Do śmiertelnego potrącenia doszło w czwartek 15 marca, ok. godz. 18.50. 65-letni mieszkaniec Bukowiny Bobrzańskiej wracał do swojego domu w blokach, położonych kilkadziesiąt metrów od przystanku autobusowego. Szedł poboczem i trochę się zataczał. W pewnej chwili mógł upaść na jezdnię. Nawet nie zauważył świateł pojazdu pędzącego z przeciwka. Mężczyzna został potrącony, a następnie prawdopodobnie doszło do przejechania tylną częścią pojazdu. To było ciężkie auto. Przypuszczalnie ciężarówka lub bus, jadący od strony Szprotawy, w kierunku Żagania. Ciało człowieka zostało dosłownie skręcone, jak u marionetki.

Więcej w sobotę, w papierowym wydaniu "Tygodnika Żarsko-Żagańskiego", który dostaniesz z Gazetą Lubuską na terenie powiatów: żarskiego i żagańskiego

Czytaj więcej o:
  • śmierć
  • wypadek
  • Żagań
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

9 samochodów wpadło na siebie w okolicach Chrobrowa

Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt w/s prenumeraty »

Zadzwoń 0 800 16 00 16 lub 68 324 30 66

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Gazeta Lubuska jest częścią grupy Polska Press Sp. z o.o.
Polska Press sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gazetalubuska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.