Jesteś tu: Strona główna Gry Artykuł

dodano: 2 września 2011, 5:00

tagi:średniowieczebogacigrakomputerpiraciThe Sims

The Sims Średniowiecze: Piraci i Bogaci już w sklepach

(mad); Źródło: Biuro prasowe The Sims

Electronic Arts ogłosiło, że gra The Sims Średniowiecze: Piraci i Bogaci jest już od dzisiaj do kupienia w polskich sklepach. To kolejny dodatek do tej popularnej serii zawierający kolejne misje oraz kilka nowych możliwości.

(Biuro prasowe The Sims)

Gracze mogą wreszcie uwolnić swojego wewnętrznego, zawadiackiego pirata lub królewskiego bogacza, tworząc nowego bohatera lub edytując swojego istniejącego już Sima, dając mu nowe ubranie i akcesoria. Historia rozpoczyna się od wyboru strony, po której staniemy – Piraci lub Bogaci – dalsza część historii potoczy się tak jak będą nią kierowali grający. Mogą walczyć z przeciwnikami lub skupić się na poszukiwaniu skarbów.

Do odkrycia czekają ukryte obiekty, do wypełnienia niezwykle ekscytujące misje takie jak: znalezienie fontanny wiecznej młodości, ochrona królestwa przed złym czarodziejem lub zaręczyny z zakazanym Simem. Kiedy gracze wypełnią całą historię mogą zagrać od początku podejmując inne decyzje, by przekonać się, co stanie się wtedy.

Nowością w serii są także ptaki w różnorodnych kolorach i gatunkach, które przybyły do średniowiecznego świata, jako kochani lub mniej kochani partnerzy. Gracze mogą zdobyć swoją papugę lub sokoła. Ptaki mogą być trenowane, wysłane na polowanie, karmione, a także wysyłane na misje. Dodatkowo papugi mogą atakować wrogów na specjalne polecenie. Inną przydatną cechą jest krzesło do przesłuchań.

Gracze, którzy do tej pory próbowali dowiedzieć się czegoś więcej od mieszkańców swojego królestwa, teraz będą mogli to zrobić dużo łatwiej. Krzesło do przesłuchań może być użyte by przekonać wrogów do wyjawienia swoich najgłębszych sekretów, co często pomaga w szybszym wypełnieniu ambicji królestwa. Gra jest dostępna również w polskiej wersji językowej.

Forum

  • Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Strefa Imprez

więcej »

Najczęściej

czytane

Sonda

Brak ankiety.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015