Zaginął policjant. Nie ma po nim najmniejszego śladu

Dodano: 15 października 2010, 16:00 Autor:

Mariusz Chaj wyszedł z domu w sobotę 18 września. Do dziś nie wrócił. Szukają go policjanci z zespołu poszukiwań celowych. Ci sami, którzy złapali bandytę, który postrzelił funkcjonariusza w Sulechowie.

- Poszukiwaniami zajęli się policjanci z zespołu poszukiwań celowych - informuje Justyna Migdalska z zespołu prasowego lubuskiej policji. To są ci sami ludzie, którzy wytropili Gabriela J., mężczyznę który postrzelił policjanta w Sulechowie. - To nasi najlepsi fachowcy w tego typy śledztwach - zapewnia J. Migdalska.

Zobacz też: Trwają poszukiwania policjanta z Witnicy. Może mieć przy sobie broń

Policjant Mariusz Chaj zaginął 18 września. Wyszedł z domu i już nie wrócił. Od tego czasu również nikt go nie widział.

Policję o zniknięciu powiadomiła żona policjanta, Aleksandra. Mariusz to funkcjonariusz komendy w Witnicy. - To spokojny chłopak, nawet nie palił papierosów – powiedziała nam najbliższa rodzina zaginionego. Jego matka przebywa w Kanadzie. – Nie wiemy, co mogło być powodem jego zaginięcia – zapewniła nas rodzina Mariusza Chaja.

Zaginiony policjant ma przy sobie broń. Co się z nim stało? Nie wiadomo. - Nie wykluczamy żadnej z możliwości - mówi J. Migdalska. Poszukiwania trwają.

Rysopis:
Oczy: jasne; wzrost: 181-185 cm, sylwetka krępa (muskularna), włosy: szatyn - krótkie. Na ramieniu tatuaż pantery. Ubrany był w brązową bluzę z kapturem, brązowe spodnie sztruksowe, brązowe buty do chodzenia po górach oraz zieloną koszulkę.

Jeśli wiesz, gdzie jest lub może się znajdować zaginiony policjant - zadzwoń pilnie do najbliższej jednostki policji pod numer 997.

Czytaj więcej o:
  • Mariusz Chaj
  • policja
  • poszukiwania
  • zaginął policjant
  • zaginiony
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt w/s prenumeraty »

Zadzwoń 0 800 16 00 16 lub 68 324 30 66

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Gazeta Lubuska jest częścią grupy Polska Press Sp. z o.o.
Polska Press sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gazetalubuska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.