Jesteś tu: Strona główna Gry Ciekawostki Artykuł

dodano: 8 lutego 2010, 19:44

tagi:Bioshock 2Cenegagry

Skandal. W grze Bioshock 2 dzieci są wykorzystywane i mordowane. Małe dziewczynki jak psy szukają narkotyków dla swoich panów

(pij)

Big Daddy może wykorzystywać dzieci. Małe dziewczynki są wyłapywane do tego, żeby jak psy szukały narkotyków. Wszystko dzieje się w świecie bez reguł, w państwie bez Boga, wiary i żadnych zasad moralnych.

Screen z Bioshock 2

Screen z Bioshock 2

Właśnie dostaliśmy informację o najnowszej grze Bioshock 2. To doskonała i bardzo znana produkcja. Jednak najnowsza cześć pełna jest kontrowersji.

Skontaktował się z nami przerażony internauta. – Pisze, gdyż jestem wzburzony tym co się wyprawia w grach komputerowych. Od syna dowiedziałem się, że jutro jest premiera Bioshock 2. Syn poprosił mnie o nią, ale jak dowiedziałem się co zawiera to mnie przeraziło – pisze internauta.

Internauta przeszukał sieć w poszukiwani informacji grze. – Jakieś małe dzieci wydobywają narkotyki z ciał martwych ludzi - pisze do nas. Zaznacza, że w grze zamiast ludzi są narkomani, którzy atakują dzieci, żeby zdobyć narkotyk. - Bohaterem jest Big Daddy, który może podobno wykorzystać dzieci – alarmuje internauta. - Narkomani, szaleńcy, których jedynym celem jest zdobycie "działki” – dodaje.

Internauci na forach podnoszą, że w grze promowane są antykatolickie wartości. Bioshock 2 dzieje się w mieście Rapture, które jest strefą pozbawioną reguł i zasad. Promowana jest idea – Boga nie ma, można robić co tylko się chce, czyli skrajny liberalizm. – Czyżby gra promowała satanizm – pyta internauta.

Bioshock 2 to nowość, która jutro wchodzi na rynek. Gra dzieje się w państwie, które miało być modelem idealnego społeczeństwa. Jego idea została oparta na tym, że nie ma zasad. Można robić wszystko bez żadnych hamulców moralnych. Doskonała grafika gry zawiera sceny jak z horroru, z tym że bohaterami są małe dziewczynki. Z oczami szaleńców błądzą po podwodnym Rapture w poszukiwaniu narkotyku. Wcześniej, przed buntem ściągnięto je tam i uwięziono właśnie do poszukiwań narkotyków. Jak psy wywąchują narkotyki. Szok. Czy w tym kierunku mają iść gry komputerowe.

Dziewczynki wykorzystuje Big Daddy. W każdej chwili może je zabić i pomóc tym sobie. Gra jest niezwykle krwawa i kontrowersyjna.

Poprosiliśmy Cenegę Poland o ustosunkowanie się do zarzutów. Czekamy na odpowiedź.

Strefa Imprez

więcej »

Najczęściej

czytane

Sonda

Brak ankiety.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015