Jesteś tu: Strona główna Wiadomości Żary Artykuł

Zamieszali w żarskiej kablówce, za zmiany listy programów biorą pieniądze

Dodano: 26 sierpnia 2009, 0:10 Autor:

Zamieszali w żarskiej kablówce, za zmiany listy programów biorą pieniądze

(fot. fot. sxc.hu)

Od kilku dni zdenerwowani mieszkańcy dzwonią do "GL” ze skargami na lokalną kablówkę Teleżet. Jej szef odsyła do operatora, a ten twierdzi, że wszystko jest w porządku.

- Kilka dni temu przestawiono programy w Teleżecie i teraz mam olbrzymie kłopoty ze znalezieniem ulubionych kanałów. Trzeba ich godzinami szukać. Nie rozumiem, dlaczego trzeba było zmieniać miejsca programów. Jestem starszym człowiekiem i nie potrafię szybko sobie poradzić z tym problemem. W podobnej sytuacji są inne osoby. Owszem, z kablówki przyjdzie specjalista i ustawi programy, ale bierze za to 35 zł. Czy to sprawiedliwie? - denerwuje się Czytelnik (nazwisko znane redakcji).

W podobnym tonie wypowiadają się inni abonenci Teleżetu. Skąd to całe zamieszanie? Czy przestawianie programów było koniecznie? - Te pytania proszę kierować do operatora, a nie do nas - odpowiada Dariusz Mróz, właściciel Teleżetu.

Operatorem programów kablówki jest spółka Vectra z Gdyni. Oto, co wyjaśnił nam jej rzecznik Krzysztof Stefaniak: - Programów w naszej ofercie jest coraz więcej, więc należało je na nowo uporządkować. To pozwoli w przyszłości łatwiej dokładać kolejne. Zdajemy sobie sprawę, że są osoby, dla których jest trudniej ustawić od nowa programy, ale służymy pomocą. Niestety, nie możemy świadczyć tych usług bezpłatnie.

Czytaj więcej o:
  • kablówka
  • program
  • telewizja
  • Żary
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt w/s prenumeraty »

Zadzwoń 0 800 16 00 16 lub 68 324 30 66

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Gazeta Lubuska jest częścią grupy Polska Press Sp. z o.o.
Polska Press sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gazetalubuska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.