Piłkarze Zorzy Marwice mają fantazję! Była 34. minuta, przegrywali 0:12, gdy...

(jm)
Zorza Marwice i Zjednoczeni Jeniniec graja w klasie B
Zorza Marwice i Zjednoczeni Jeniniec graja w klasie B colsart/sxc.hu
W ostatni weekend, w meczu klasy B piłkarze Zjednoczonych Jeniniec podejmowali drużynę Zorzy Marwice. Mecz trwał tylko 34 minuty, bo piłkarze gości zgłaszali sędziemu kontuzję za kontuzją i trzeba było przerwać mecz z powodu zdekompletowania ich składu.

Informację o meczu w gminie Bogdaniec przekazał portal lubuskifutbol.pl. - Zjednoczeni niemiłosiernie znęcali się nad przyjezdnymi. Wynik 0:0 utrzymał się jedynie przez niespełna 180 sekund - czytamy w serwisie.

Pierwszą bramkę strzelił Wojciech Miśków. Kolejną "dopiero" po pięciu minutach. W sumie do bramki gości trafiał cztery razy, a jego koledzy jeszcze ośmiokrotnie. W tym czasie przyjezdni zaczęli zgłaszać kontuzje. Urazy były jednak - jak pisze portal - "dyplomatyczne".

Ostatnie trzy gole w meczu padły w 31, 32 oraz w 33 minucie. Po tym, gdy do bramki trafił Patryk Łuś, goście zgłosili kolejną kontuzję i sędzia musiał przerwać mecz z uwagi na... zdekompletowanie składu gości.