Ależ emocje! Tak kibice dopingowali koszykarzy Stelmetu Enei BC Zielona Góra w meczu z Anwilem Włocławek [ZDJĘCIA]

cekon
Mariusz Kapała / GL
Hala zielonogórskiego CRS-u chwilami "odlatywała" w środowy wieczór, gdy na boisku niesamowicie zacięty bój toczyli koszykarze z Zielonej Góry i Włocławka.

Kibice, którzy już dawno nie byli tak głośni w zielonogórskim 5-tysięczniku zobaczyli cztery emocjonujące kwarty i dogrywkę. W niej lepsi byli koszykarze Stelmetu Enei BC Zielona Góra, wygrali z Anwilem 107:104.
W rywalizacji o finał mistrzowie Polski prowadzą 2:1 i potrzebują już tylko jednego zwycięstwa do awansu. Kolejny mecz w piątek 18 maja, również w hali CRS. Początek o godz. 17.45.

Koszykarska wojna!!! A w niej górą mistrzowie Polski. Stelme...