Kraj > Lepper: Trzeba zamknąć "Gazetę Wyborczą"

  Kraj > Lepper: Trzeba zamknąć "Gazetę Wyborczą"

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  - Gazeta Wyborcza przygotowała zamach stanu, chciała obalić konstytucyjny rząd - w ten sposób wicepremier, lider Samoobrony Andrzej Lepper skomentował informację, że Stanisław Łyżwiński nie jest ojcem dziecka Anety Krawczyk.

  Lepper dodał, że będzie się domagał zamknięcia "Gazety".

  Sprawę Anety Krawczyk "GW" ujawniła w poniedziałek. Była radna Samoobrony w łódzkim sejmiku i była dyrektorka biura poselskiego Łyżwińskiego twierdzi, że pracę w partii miała dostać w zamian za usługi seksualne świadczone Łyżwińskiemu i szefowi Samoobrony Andrzejowi Lepperowi.

  - Teraz trzeba dojść, czy ktoś jeszcze obok "Gazety" za tym stał. Czy to tylko robota pana (Adama) Michnika, czy też innych partii politycznych - PO, SLD i PSL - powiedział Lepper.

  Jak podkreślił, ci którzy stali za prowokacją wymierzoną w niego i Samoobronę powinni przeprosić Polskę i świat. - Nie muszą przepraszać mnie, bo ja jestem tylko pionkiem na szachownicy. Niech przeproszą Polskę i świat - podkreślił lider Samoobrony.

  Lepper poinformował też, że będzie się domagał w sądzie odszkodowań od wszystkich, którzy bez dowodów oskarżali Samoobronę. - Będzie cała masa spraw cywilnych w sądach. Oni wszyscy zapłacą za swoje oszczerstwa - zaznaczył.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo