Lubuskie > Wyniki wyborczej dogrywki

    Lubuskie > Wyniki wyborczej dogrywki

    Zdjęcie autora materiału

    Gazeta Lubuska

    Prezentujemy nieoficjalne wyniki wyborów wójtów i burmistrzów uzyskane w niedzielę wieczorem przez korespondentów "GL". Grubszym drukiem wskazujemy zwycięzców.


  • Deszczno - Jan Mokrzycki (38,13 proc.), Jacek Wójcicki (61,87 proc.)

  • Kłodawa - Krzysztof Hurka (25,78 proc.) i Anna Młodociak (74,22 proc.)

  • Lubiszyn - Tadeusz Piotrowski pokonał Romana Końca 363 głosami

  • Słubice - Ryszard Bodziacki (50,64 proc.), Tomasz Ciszewicz (49,36 proc.)

  • Sulęcin - Michał Deptuch (55.63 proc.), Stanisław Kubiak (39,97 proc.)

  • Drezdenko - Roman Cholewiński (50,23 proc.), Wojciech Wilento (49,77 proc.)

  • Skwierzyna - Jacek Jeremicz (9,3 proc.), Arkadiusz Piotrowski (90,70 proc.)

  • Gubin (miasto) - Bartłomiej Bartczak (56,95 proc.), Lech Kiertyczak (43,05 proc.)

  • Bobrowice - Marek Babul (64,43 proc.) i Jerzy Licki (35,57 proc.)

  • Dąbie - Krystyna Bryszewska (52,00 proc.) i Tadeusz Żychoniuk (48,00 proc.)

  • Krosno Odrz. - Marek Cebula (46,00 proc.), Andrzej Chinalski (54,00 proc.)
    (bez jednego obwodu)

  • Łagów - Henryk Czajkowski (50,05 proc.) i Antoni Oleszkiewicz (49,95 proc.)
    (dotychczasowy wójt uzyskał 2 głosy przewagi nad swoim konkurentem)

  • Szczaniec - Iwona Bącela (38,47 proc.), Ryszard Walkowiak (61,53 proc.)

  • Świebodzin - Dariusz Bekisz (59,38 proc.), Tomasz Możejko (40,62 proc.)

  • Zbąszynek - Wiesław Czyczerski przegrał 61 głosami z Janem Mazurkiem

  • Kargowa - Janusz Kłys (59,27 proc.) i Janusz Skopowski (40,73 proc.)

  • Nowe Miasteczko - Wiesław Szkondziak pokonał Józefa Giemzę 101 głosami

  • Otyń - Teresa Kaczmarek (61,79 proc.), Grzegorz Potęga (38,21 proc.)

  • Gozdnica - Zdzisław Płaziak pokonał Jana Piotrowiaka różnicą 178 głosów

  • Żagań - Sławomir Kowal (70,74 proc.), Grażyna Stawowczyk (29,26 proc.)

  • Iłowa - Adam Gliniak wygrał z Aleksandrem Janusem 70 głosami

  • Małomice - Małgorzata Sendecka wygrała z Czesławem Korniakiem różnicą 54 głosów

  • Szprotawa - Franciszek Sitko uzyskał ok. 800 głosów więcej niż Roman Rosół

  • Wymiarki - Henryk Zołotucha pokonał Zdzisława Lubasa 39 głosami

  • Żary - Roman Pogorzelec pokonał Krzysztofa Szymańskiego 258 głosami

  • Brody - Ryszard Kowalczuk (45,89 proc.), Zbigniew Wilkowiecki (54,12 proc.)

  • Jasień - Andrzej Kamyszek (23,45 proc.), Helena Sagasz (76,55 proc.)

  • Tuplice - Władysława Kuźmiak (47,42 proc.), Tadeusz Rybak (52,58 proc.)

  • Wschowa - Krzysztof Grabka (54,4 proc.), Leon Żukowski (45,6 proc.)

  • Zielona Góra (miasto) - Bożenna Bukiewicz (46,57 proc.), Janusz Kubicki (53,43 proc.)

  • Głogów (miasto) - Jan Zubowski (55,00 proc.) , Zbigniew Rybka (45,00 proc)

  • Bojadła - Jacek Biliński(51,18 proc.) , Grzegorz Sytanisław Doszel (48,82 proc)


    Prezentowane dane w niektórych gminach uwzględniają wyniki uzyskane w części obwodów głosowania.
  • Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Nasze akcje

    Wideo