Zielona Góra > Są jeszcze pieniądze unijne dla...

  Zielona Góra > Są jeszcze pieniądze unijne dla przedsiębiorców

  (staw)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Agencja Rozwoju Regionalnego SA zaprasza na bezpłatne szkolenia o zasadach ubiegania się o fundusze z Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw działanie 2.2.1.

  Szkolenia odbędą się: 28 listopada 2006 r. w Zielonej Górze, w siedzibie agencji (ul. Chopina 11/13), 30 listopada w Gorzowie Wlkp. (Hotel Mieszko, ul. Kosynierów Gdyńskich 82).

  Programy szkoleń oraz formularze zgłoszeniowe są na stronie www.region.zgora.pl w zakładce "aktualności". O dofinansowanie projektów innowacyjnych i zakładających wzrost zatrudnienia ubiegać mogą się małe i średnie przedsiębiorstwa.

  Najmniejsza kwota wsparcia to 500 tys. złotych. Przedsiębiorcy mogą otrzymać dofinansowanie do 70 proc. wartości inwestycji. Wnioski o wsparcie można składać do dnia 12 stycznia 2007 r. Natomiast 15 grudnia 2006 r. zostaną zakończone prekwalifikacje projektów. Szczegółowe pod nr tel. 0 68 329 78 34 lub w agencji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo