Nowa Sól > Policja przeprosiła za pomyłkę

  Nowa Sól > Policja przeprosiła za pomyłkę

  (kris)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Krzysztof Łuczak dostał pałami po całym ciele, bo znalazł się w pobliżu policyjnej akcji. Policja już przeprosiła, ale sprawą przekroczenia uprawnień zajmie się jeszcze prokuratura.

  Sobota 30 września br. K. Łuczak wychodzi do sklepu. W tym samym czasie policja eskortuje na dworzec PKP szalikowców po meczu Arka Nowa Sól - Chrobry Głogów. W pewnym momencie K. Łuczak dostaje się w wir "akcji" i obrywa od funkcjonariuszy z grupy interwencyjnej zielonogórskiej prewencji po całym ciele. Nie pomaga wołanie "Nie jestem z meczu".

  Tuż po zdarzeniu chce zgłosić zajście na miejscowej komendzie policji, ale funkcjonariusze odmawiają. I właśnie za ich zachowanie K. Łuczak otrzymał właśnie pisemne przeprosiny od policji. Drugim wątkiem sprawy - przekroczeniem uprawnień przez grupę interwencyjną - zajmie się prokuratura, która wszczęła już śledztwo. Dopiero po jej decyzji komenda wyciągnie konsekwencje wobec funkcjonariuszy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo