ARTUR MATYSZCZYK 0 68 324 88 64 amatyszczyk@gazetalubuska.pl

  Gazeta Lubuska

  Gazeta Lubuska

  Zgodnie z planem przebiegają prace na terenie Polskiej Wełny. Wciąż nie wiadomo, czy wydając pozwolenie na budowę prezydent złamała prawo.

  Chcesz zobaczyć jak pracują robotnicy na terenie zabytku przy ul. Wrocławskiej? Wystarczy wejść w internet. Wpisać adres: www.parkridge.pl. Z zainstalowanej nad Polską Wełną kamery cały czas na żywo nadawany jest obraz. Kiedy piszę te słowa, na placu budowy właśnie pracuje spychacz. Koparka ładuje ziemię do potężnej ciężarówki. Prace budowlane ruszyły pełną parą.

  O ile władze miejskie mogą być zadowolone z postępu prac, to na pewno nie cieszy ich ostatnia decyzja wojewody w sprawie wydania pozwolenia na budowę parku rozrywki. Zdaniem wojewody Wojciecha Perczaka doszło do naruszenia prawa.

  Władze miasta jednak uważają, że pozwolenie wydano zgodnie z prawem. - A także dla dobra miasta i zgodnie z intencjami inwestora. Sprawę rozstrzygnie sąd - ripostuje Dziącko.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo