Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Po wakacjach wznawia działalność Stowarzyszenie Młodzieży Twórczej. To grupa młodych osób, które poprzez różne działania kulturalne przestrzegają swoich rówieśników przed zagrożeniami takimi jak alkoholizm, narkomania czy przemoc w rodzinie.

  Stowarzyszenie powstało w wyniku współpracy z biurem pełnomocnika do spraw rozwiązywania problemów alkoholowych. Ma na swoim koncie między innymi kilka przedstawień teatralnych, w których jest mowa o tym, co grozi młodemu człowiekowi i jak można się tego ustrzec.
  - Obecnie w realizacji jest kilka wideoklipów, które będą prezentowane w gimnazjach i szkołach średnich - mówi opiekujący się młodzieżą Mirosław Tyrlik.

  Stowarzyszenie Młodzieży Twórczej nawiązało współpracę z młodymi ludźmi z Francji, Norwegii, Bułgarii i Turcji. Zapraszają też wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w takich dziedzinach jak teatr, muzyka czy film. Zgłosić się można telefonicznie 0-508 203 174 lub wysłać e-mail: smtt@wp.eu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo