(kob)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Wczoraj późnym wieczorem policjanci z Drezdenka zostali wezwani do jednego z domów we wsi Goszczanowiec. Kiedy przybyli na miejsce 4-miesięczne dziecko mocno płakało, a jego 22-letnia matka wraz z 39-letnim konkubentem (ojcem dziecka) spali mocno pijani. Po wezwaniu na miejsce lekarza okazało się, że dziecko ma złamaną nóżkę. Trafiło na oddział szpitala wojewódzkiego w Gorzowie. Pijanych dorosłych zatrzymano do wytrzeźwienia. Kobieta miała 2.2 promila alkoholu, a mężczyzna 1,5 promila.

  Lekarz badający dziecko stwierdził ślady bicia w okolicach twarzoczaszki. Mężczyznę i kobietę przewieziono do prokuratury. Najprawdopodobniej otrzymają zarzut znęcania się nad dzieckiem oraz sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa utraty zdrowia lub życia. Za te czyny obojgu grozi do 10 lat więzienia.

  Reporter GL chciał porozmawiać dzisiaj z rodzicami 22-letniej Doroty H. Wszyscy razem mieszkają. Rodzice Doroty H. Przyjechali pod swój dom małym fiatem, który prowadził pijany ojciec. Oboje ledwo trzymali się na nogach. Wraz z nimi był 5-letni chłopiec, pierwsze dziecko Doroty H. Od pijanych rodziców reporter usłyszał, żeby wypier..., bo mu wpier...

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo