9/11
Polki w Korei Południowej powinny wystąpić w składzie:...

22 lutego (czwartek) 12:15-13:30 (TVP1) biathlon - sztafeta kobiet

Polki w Korei Południowej powinny wystąpić w składzie: Monika Hojnisz, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik i Weronika Nowakowska. W trwającym sezonie polskie biathlonistki najwyższe - piąte miejsce zajęły w niemieckim Ruhpolding. Zwyciężyły Niemki, ale nasza sztafeta straciła do nich zaledwie 24,5 sekundy.

10/11
Na poprzednich igrzyskach po złoto sięgnęli Kanadyjczycy,...

25 lutego (niedziela) 5:10 - 7.00 (TVP1) hokej - mecz finałowy

Na poprzednich igrzyskach po złoto sięgnęli Kanadyjczycy, którzy w finale 3:0 pokonali Szwedów. Brąz przypadł Finom. W Pjongczangu turniej może być niezwykle wyrównany. Z powodu braku porozumienia między władzami NHL a MKOl na lodowiskach w Korei nie zobaczymy zawodników z najlepszej ligi świata.

11/11
Justyna Kowalczyk już od kilku lat przygotowywała się do...

25 lutego (niedziela) 6:10 – 09:30 (TVP2) biegi narciarskie – 30 km kobiet

Justyna Kowalczyk już od kilku lat przygotowywała się do tego startu. O kolejny olimpijski krążek będzie na pewno niezwykle trudno. Polka na dystansie 30 km będzie musiała przeciwstawić się koalicji Norweżek, a także silnym Finkom i Szwedkom.